REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Biura magnesem dla pracowników

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 15 maj 2017 12:35
Biura magnesem dla pracowników
Adam Krzanowski, prezes zarządu, współwłaściciel, Grupa Nowy Styl

Biura stały są narzędziem do pozyskiwania pracownika - uważa Adam Krzanowski, prezes zarządu, współwłaściciel Grupy Nowy Styl. Jednocześnie firmy coraz większą uwagę zwracają na konieczność wdrożenia elastycznych rozwiązań.

REKLAMA

- Jeszcze kilkanaście lat temu było łatwo znaleźć pracowników. Dziś to się odwróciło. Rynek stał się rynkiem pracownika. To powoduje duże zmiany w podejściu do pracownika - tłumaczy Adam Krzanowski, prezes zarządu, współwłaściciel Grupy Nowy Styl.

Jak dodaje, firmy muszą starać się o stworzenie dobrych warunków pracy dla pracownika.

- To wymusza zmiany w tworzeniu przestrzeni biurowych. Dawniej optymalizowało się powierzchnię biurową do minimalizacji mkw. na pracownika. Dziś patrzy się inaczej - czy pracownik będzie zadowolony, czy będzie chciał zostać... - dodaje.

Krzanowski zaznaczył, że Millenialsi nie różnią się aż tak bardzo od starszych pracowników. Dochodzi jednak do pewnych zmian. - Dzisiaj otoczenie biznesowe jest dynamiczne. Firmy zmuszone są do tego, by zmieniać swoją strategię, ale także do powierzchni biurowych, umożliwiającej elastyczne wykonywanie pracy - komentuje.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY