REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Biura z dobrym designem

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 22 wrz 2016 10:15
Biura z dobrym designem
fot. CitySpace
Biura z dobrym designem
Biura z dobrym designem
Biura z dobrym designem
Biura z dobrym designem
Biura z dobrym designem

CitySpace, nowy podmiot w branży biur serwisowych, otwiera się w kolejnych lokalizacjach. Zobacz, jak wyglądają jego dotychczasowe placówki.

REKLAMA

Po dołączeniu do rodziny Echo Investment operator biur serwisowanych CitySpace poszerza ofertę o trzy nowe lokalizacje i innowacyjny produkt. W styczniu przyszłego roku firma wejdzie na rynek powierzchni biurowych w Łodzi i Krakowie. Nowe centra CitySpace zaoferują rozwiązanie, które jest nowością na polskim rynku.

Nowe centra będą zlokalizowane w inwestycjach zrealizowanych przez Echo Investment– spółkę, która w lipcu tego roku nabyła 100 procent udziałów CitySpace. Biura serwisowane od przyszłego roku będą dostępne w Symetris Business Park w Łodzi oraz O3 Business Campus w Krakowie. Firma rozszerza również swoje warszawskie portfolio, które obecnie obejmuje biurowce Rondo 1 oraz Plac Unii. Trzecią lokalizacją w stolicy będzie Park Rozwoju na Mokotowie.

Plany CitySpace obejmują też rozwiązania konferencyjne. W nowych lokalizacjach klienci będą mogli zorganizować spotkania biznesowe nawet dla 120 osób. Dotychczas ten segment rynku był zarezerwowany dla branży hotelarskiej.

Dla CitySpace fit-outy projektują takie firmy, jak BOSE i Neo Świat.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY