REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Biuro Podróży TUI w Arkadach Wrocławskich - po modernizacji, nowoczesne i bardziej komfortowe

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 09 kwi 2018 12:04
Biuro Podróży TUI w Arkadach Wrocławskich - po modernizacji, nowoczesne i bardziej komfortowe
fot. mat. prasowe

Przyjazne wnętrze z wakacyjnym klimatem w tle oraz nowoczesnym wyposażeniem - tak w skrócie można opisać nowy wystrój Biura Podróży TUI w Arkadach Wrocławskich.

REKLAMA

W Arkadach Wrocławskich po gruntownym remoncie zostało otwarte Biuro Podróży TUI. Teraz jest ono bardziej przestronne i nowoczesne. Na klientów czekają designerskie stoliki oraz krzesła zachęcające do swobodnej rozmowy, ale również elektroniczne urządzenia usprawniające obsługę.

Do dyspozycji są m.in. tablety zawieszone na ruchomych wysięgnikach, na których sprzedawca prezentuje zdjęcia miejscowości, hotelu lub inne elementy oferty. W lokalu znajduje się też duży monitor, na którym wyświetlane są cenniki oraz aktualne rabaty. Klienci Biura mogą również podziwiać mapę świata, mającą być inspiracją do podróży oraz regał z pamiątkami przywiezionymi z odległych zakątków globu.

- Odchodzimy od drukowanych plakatów i katalogów. Dzięki nowoczesnym urządzeniom możemy pokazywać więcej i szybciej. Zależało nam też na stworzeniu przyjaznego wnętrza nawiązującego do wakacji oraz zmniejszeniu dystansu między Klientem a sprzedawcą - mówi Joanna Szumska, kierownik Biura Podróży TUI w Arkadach Wrocławskich.

Zmiana aranżacji i wyposażenia biura TUI w Arkadach Wrocławskich to kolejny krok w procesie przemian wszystkich lokali TUI w Polsce.

Biuro Podróży TUI mieści się na poziomie -1 Arkad Wrocławskich i zajmuje ponad 31 mkw. powierzchni.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY