REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Brain Embassy - niezwykły coworking będzie większy

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 25 maj 2017 10:15
Brain Embassy - niezwykły coworking będzie większy
fot. mat. prasowe
Brain Embassy - niezwykły coworking będzie większy
Brain Embassy - niezwykły coworking będzie większy
Brain Embassy - niezwykły coworking będzie większy
Brain Embassy - niezwykły coworking będzie większy

Od lipca br. Brain Embassy, nowoczesna przestrzeń do pracy mieszcząca się w warszawskim Adgar Park West, będzie oferować korporacjom, małym i średnim firmom, start-upom i freelancerom łącznie ponad 3 tys. mkw. Za koncepcję architektoniczną nowej części odpowiada biuro projektowe Mode:lina.

REKLAMA

- Zwiększające się oczekiwania firm, szybko zmieniające się wymagania rynku i samych pracowników oraz rozwój nowych technologii spowodowały, że zmiany w sposobie pracy nabierają coraz większej dynamiki. Dzisiaj firmy, które chcą odnieść sukces koncentrują się na współpracy, innowacji i budowaniu zaangażowania. I potrzebują do tego odpowiednich warunków. Dlatego zdecydowaliśmy się na stworzenie Brain Embassy, które jest przykładem biura przyszłości, zaprojektowanego w oparciu o najnowsze, światowe trendy - mówi Adam Lis, Head of Growth Brain Embassy.

Brain Embassy w budynku Adgar Park West rozpoczęło swoją działalność w czerwcu ubiegłego roku. Jest pierwszym biurem co-creatingowym, zaprojektowanym w oparciu o najnowsze tendencje w tworzeniu przestrzeni, które wspierają naturalne powstawanie społeczności, twórczą współpracę między jej członkami oraz rozwój innowacyjnych pomysłów. Różnorodność zaaranżowanych miejsc do pracy zachęca do ruchu i kreatywności, a płynne przenikanie się stref, dedykowanych spotkaniom w nieformalnej atmosferze, tworzy miejsce, które w pełni zaspokaja potrzeby pracowników i stwarza im możliwości do wydajnej pracy.

- Projektując Brain Embassy liczyliśmy na sukces. Dzisiaj, po niespełna roku działalności, wypełnienie naszej przestrzeni sięga 70 proc. Dlatego zdecydowaliśmy się zwiększyć powierzchnię w obecnej lokalizacji z 1,7 tys. mkw. do 3 tys. mkw. Oficjalne otwarcie nastąpi na początku lipca, ale już teraz umożliwiamy zainteresowanym oglądanie nowo powstającej części i rezerwację powierzchni biurowych - dodaje Adam Lis.

Nowo otwierana część Brain Embassy to blisko 1,3 tys. mkw na których znajdą się m.in.: otwarta przestrzeń typu open space o powierzchni blisko 450 mkw.; event space, który w zależności od potrzeb może zostać podzielony na 3 sale konferencyjne, które łącznie mogą pomieścić w komfortowych warunkach w 120 osób; 28 biur, które pomieszczą od 3 do 20 osób, 2 pokoje do relaksu – Nap Room i Meditation Room.

Za koncepcję architektoniczną, projekt i wyposażenie wnętrz odpowiada studio Mode:lina oraz marka Kinnarps.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY