REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Brexit im niestraszny. Coworkingowy gigant debiutuje w Londynie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 01 sie 2017 14:02
Brexit im niestraszny. Coworkingowy gigant debiutuje w Londynie
Relay Building Building Front fot. mat. prasowe
Brexit im niestraszny. Coworkingowy gigant debiutuje w Londynie
Brexit im niestraszny. Coworkingowy gigant debiutuje w Londynie
Brexit im niestraszny. Coworkingowy gigant debiutuje w Londynie

Mindspace zarządza obecnie 13 przestrzeniami coworkingowymi w całej Europie i zapowiada uruchomienie swojej pierwszej lokalizacji w Londynie. Firma zaaranżuje blisko 2,8 tys. mkw. w Whitechapel, w pobliżu londyńskiego City i Shoreditch. Otwarcie zaplanowano na grudzień 2017 r.

REKLAMA

Mindspace to dynamicznie rozwijający się, globalny operator inspirujących przestrzeni coworkingowych. Już w grudniu br. uruchomi swoją pierwszą lokalizację w Londynie – w nowoczesnym wieżowcu Relay Building w Whitechapel, położonym kilka minut drogi od londyńskiego City i Shoreditch. Przestrzeń o powierzchni blisko 2 800 mkw. obejmie dwa piętra i pomieści 700 osób – w tym pracowników międzynarodowych korporacji, małych i średnich firm, start-upów specjalizujących się w dziedzinie technologii, a także przedsiębiorców i freelancerów.

Mindspace powstał w 2014 roku, z inicjatywy Dana Zakai i Yotama Alroya. Obecnie posiada 13 powierzchni coworkingowych w całej Europie. Jego centra znajdują się już w Berlinie, Hamburgu, Monachium, Tel Awiwie, Herzliya, Warszawie (otwarcie planowane w październiku br.), a do tej listy dołączy wkrótce także Londyn.

Zgodnie z filozofią firmy, członkowie Mindspace mają bezpośredni dostęp do międzynarodowej sieci biznesowej i mogą z łatwością dotrzeć do dynamicznych środowisk start-upowych na tych rynkach. Firma oferuje ekskluzywne miejsca do pracy, gustownie urządzone biura prywatne o przeszklonych ścianach, sale konferencyjne i lounge, a także najwyższy poziom obsługi, o który dba zespół Community Managerów, w pełni wyposażone kuchnie, najwyższej klasy technologię i tętniącą życiem społeczność. Członkostwo wiąże się również z dodatkowymi korzyściami i zniżkami u globalnych i lokalnych dostawców usług, takich jak np. Amazon, Microsoft, czy okolicznych restauracji, wypożyczalni samochodów, hoteli, ośrodków wellness.

Pierwsza przestrzeń coworkingowa Mindspace w Londynie będzie zlokalizowana w budynku Relay Building przy High Street Whitechapel, bezpośrednio nad stacją metra Aldgate East, oddalonym o kilka minut spacerem od londyńskiego City i Shoreditch. Każda powierzchnia Mindspace – dzięki indywidualnemu podejściu do designu i wystroju wnętrz – jest wyjątkowa i dopasowana do charakteru danej lokalizacji. Mindspace London zaprosi do współpracy lokalnych artystów i projektantów, aby podkreślić miejski styl nowej przestrzeni.

W pobliżu Mindspace London znajdują się również Galeria Whitechapel, znana ze słynnych na całym świecie wystaw artystycznych, Old Spitalfields Market, a także szereg restauracji, barów, kawiarni i sklepów. Mindspace oferuje swojej społeczności nie tylko biurko na wynajem, ale inspirujące, kreatywne środowisko pracy w centrum Londynu.

– Z radością informujemy o uruchomieniu naszej pierwszej przestrzeni w Londynie, najbardziej zaawansowanym i rozwinięty rynku coworkingu w Europie. Głęboko wierzę, że Mindspace będzie odpowiedzią na potrzebę wielu firm operujących w Londynie, które wciąż poszukują jakościowych rozwiązań biurowych – nie tylko przestrzeni do pracy, ale też inspirującego, kosmopolitycznego środowiska biznesowego. W Mindspace London firmy i członkowie społeczności otrzymają wszystko, czego potrzebują, aby skupić się na rozwoju własnego biznesu i to na najwyższym poziomie – o co zadba troskliwy zespół Community Managerów. Mam nadzieję, że londyńczycy będą mile zaskoczeni nowym standardem pracy, jaki znajdą w przestrzeniach coworkingowych Mindspace – powiedział Dan Zakai, współzałożyciel i prezes zarządu Mindspace.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY