REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Ceramika Paradyż na 4 Design Days. Nie tylko pochwali się najciekawszymi kolekcjami

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 08 lut 2017 11:46
Ceramika Paradyż na 4 Design Days. Nie tylko pochwali się najciekawszymi kolekcjami
Kolekcja Trakt, która otrzymała Red Dot Design Award fot. Ceramirka Paradyż

W dniach 16-19 lutego 2017 roku w Międzynarodowym Centrum Konferencyjnym w Katowicach odbędzie się druga edycja 4 Design Days - jednego z największych wydarzeń w dziedzinie architektury wnętrz i wzornictwa przemysłowego organizowanego w Polsce.

REKLAMA

4 Design Days w Katowicach to blisko 200 wystawców, 40 sesji tematycznych, 3 500 gości biznesowych i ponad 20 000 zwiedzających. Pierwsze dwa dni (16-17 lutego) zaplanowano z myślą o profesjonalistach z kraju i zagranicy, którzy dyskutować będą o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w dziedzinie architektury i designu. 18 i 19 lutego 2017 w dniach otwartych uczestniczyć będzie mógł każdy, kto poszukuje pomysłu i inspiracji na piękne wnętrze.

Przy okazji tego wydarzenia nie mogło zabraknąć Ceramiki Paradyż, która nie tylko jest sponsorem tegorocznej edycji 4 Design Days, ale też aktywnie w niej uczestniczy. Na stoisku ekspozycyjnym firmy (stoisko nr 18 A) będzie można zobaczyć najciekawsze kolekcje płytek ceramicznych w formie nowocześnie zaaranżowanych pomieszczeniach mieszkalnych. Wśród propozycji znajdą się m.in. nowe kolekcje płytek ściennych Elanda 25x75, Tonnes 30x60 czy Esten 30x60, zaprezentowane w zestawieniu z popularnymi wśród klientów, drewnopodobnymi płytkami podłogowymi Herrera oraz Trophy. Nowością będą wielkoformatowe slaby ceramiczne, które są odpowiedzią producenta na aktualne, światowe trendy. Nie zabraknie nagrodzonej Red Dot Design Award– kolekcji Trakt w formacie 75x75.

4 Design Days to także spotkania i inspirujące rozmowy, dlatego też przedstawicieli marki będzie można spotkać podczas licznych paneli dyskusyjnych oraz wykładów. Pierwszego dnia Magdalena Smuś, Menedżer Produktu w Ceramice Paradyż weźmie udział w dyskusji na temat współczesnego designu wnętrz mieszkaniowych „Dom polski. Nowoczesny czy tradycyjny? O gustach, upodobaniach i potrzebach Polaków. Czego poszukują współcześni inwestorzy?”. Tego samego dnia odbędzie się również rozmowa poświęcona projektowaniu wnętrz współczesnych łazienek „Łazienka przyszłości, czyli jaka? Jak uwzględniać potrzeby klienta w ofercie łazienkowej?”, w której swoją wiedzą podzieli się Katarzyna Pardiak-Borowska, specjalista ds. kreacji. Podczas równoległego panelu prezentującym spektakularne produkty i usługi Rafał Domaradzki, dyrektor rozwoju wzornictwa, opowie o sukcesie kolekcji Trakt, która otrzymała Red Dot Design Award. Drugiego dnia w dyskusji, poświęconej wnętrzom kuchennym oraz temu jak projektować je z sensem i wrażliwością, weźmie udział Katarzyna Antosik, specjalista ds. kreacji ekspozycji. Podczas dni otwartych, w sobotę i niedzielę (18 i 19 lutego) również będzie można posłuchać ekspertów firmy, którzy zaprezentują trendy w świecie ceramiki na 2017 rok oraz przedstawią najnowszą ofertę Ceramiki Paradyż.

Szczegółowy harmonogram wystąpień z udziałem przedstawicieli Ceramiki Paradyż:

16-17 luty 2017 DNI DLA PROFESJONALISTÓW

16.02.2017 (czwartek)

12.00 – 13.00 oraz 14.00 – 15.00 panel z udziałem Magdaleny Smuś, Menedżer Produktu w Ceramice Paradyż - DESIGN. WNĘTRZA MIESZKANIOWE CZ. I, CZ IIRekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY