REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Ceramika Paradyż nagrodzona Red Dot Award 2016

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 01 kwi 2016 09:33
Ceramika Paradyż nagrodzona Red Dot Award 2016
Nagrodzona kolekcja Trakt, Ceramiki Paradyż
Ceramika Paradyż nagrodzona Red Dot Award 2016
Ceramika Paradyż nagrodzona Red Dot Award 2016
Ceramika Paradyż nagrodzona Red Dot Award 2016

Ceramika Paradyż otrzymała międzynarodową nagrodę w dziedzinie wzornictwa przemysłowego - Red Dot Design Award w kategorii „Product Design 2016”. Jury konkursu doceniło polskiego producenta za kolekcję wielkoformatowego gresu szkliwionego Trakt.

REKLAMA

Red Dot to największy na świecie i najbardziej prestiżowy konkurs w dziedzinie designu. Nagrody przyznawane są od 1955 r. przez Design Zentrum Nordrhein Westfalen za rozwiązania na najwyższym poziomie, wyróżniające się jakością wykonania i doskonałym wzornictwem. Zdobywców nagród wybiera międzynarodowe jury złożone z 41 niezależnych ekspertów w dziedzinie designu. Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono ponad 5 200 produktów reprezentujących 57 krajów świata.

Zwycięska, polska kolekcja płytek ceramicznych Trakt, to jedna z flagowych propozycji Ceramiki Paradyż w najnowszym w ofercie producenta formacie 75 x 75 cm. Zaprojektowana z dużym wyczuciem i dbałością o szczegóły w odwzorowaniu natury kolekcja, dostępna jest w pięciu uzupełniających się kolorystykach, tworzących wyjątkową paletę barw ziemi. Trakt wykonany jest w technologii rektyfikowanego gresu szkliwionego. Wzór na płytkach został zaaplikowany przy użyciu zaawansowanej i niezwykle precyzyjnej technologii cyfrowej, a ich powierzchnię pokryto dodatkowo specjalną granilią. Dzięki wysokim parametrom technicznym kolekcja dedykowana jest głównie do przestrzeni publicznych takich jak hotele, restauracje, sklepy, galerie. Dobrze odnajdzie się także we wnętrzach zabytkowych, historycznych, ale także we współczesnych loftach i apartamentach.

Oficjalna gala wręczenia nagród Red Dot Award, odbędzie się 4 lipca 2016 r. w Aalto Theater w Essen.

Opis produktu:

Formaty płytek bazowych (cm): 75x75;  24,7x75;  37,3x75
Elementy uzupełniające (cm): dekoracje cięte 24,7x24,7;  cokoły: 7,2x75
Kolorystyki: Grys, Antracite, Grafit, Beige, Umbra
Przeznaczenie: ściana, podłoga – płytki uniwersalne
Grubość (mm): 10,5
Zastosowanie: do wnętrz i na zewnątrz (kuchnia, łazienka, korytarz, przedpokój, hol, taras, balkon, elewacja); doskonała do obiektów inwestycyjnych – najlepiej prezentuje się na dużych powierzchniach, szczególnie w układzie modularnym – złożonym z różnych formatów płytek; idealna do wnętrz z zastosowanym ogrzewaniem podłogowym.
Parametry techniczne: płytki antypoślizgowe, rektyfikowane, mrozoodporne.
Wyróżniki kolekcji: wysoka jakość wykonania, tonalność gwarantująca niepowtarzany charakter powierzchni, dbałość o detale, doskonałe  odzwierciedlenie natury.
Producent: Ceramika Paradyż

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY