REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Co łączy drzwi i pszczoły?

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 27 kwi 2017 14:49
Co łączy drzwi i pszczoły?
Drzwi Grafen Fot. Classen
Co łączy drzwi i pszczoły?
Co łączy drzwi i pszczoły?

Mimo niepozornych rozmiarów pszczoły fascynują na wielu polach. Co ciekawe, pszczelarskie odniesienia występują w stolarce drzwiowej, gdzie stosuje się m.in. wypełnienie stabilizujące typu „plaster miodu”.

REKLAMA

- Projektując nowe modele drzwi wewnętrznych często czerpiemy inspiracje z przyrody. Jej bogactwo i różnorodność zapewniają niewyczerpane źródło pomysłów i pozwalają ciągle odkrywać interesujące koncepty. Motyw natury jest ponadczasowy, uniwersalny, właściwie nie wychodzi z mody – mówi Michał Białas, kierownik działu reklamy, Classen.

Drzwi Grafen to nowość w ofercie marki Classen. Stanowią one przykład tego, jak naturalne inspiracje można przekuć w nowoczesne formy. Kolekcja obejmuje cztery oryginalne modele skrzydeł – każdy z nich zdobią minimalistyczne płyciny tworzące obrys sześciokątów. Wyglądem przypominają one fragmenty plastra miodu budowanego przez pszczoły. W istocie kształty te, podobnie jak nazwa linii, zostały zaczerpnięte z fizyki. Grafen oznacza bowiem płaską strukturę złożoną z atomów węgla. - To odpowiedź na oczekiwania osób ceniących minimalistyczny, nowoczesny design. Są doskonałym przykładem tego, jak proste geometryczne dekoracje mogą odmienić estetykę gładkich skrzydeł. Świetnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Będą atrakcyjnym elementem domowej, ale także biurowej aranżacji – dodaje Białas.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY