REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Czy słynna porcelana podbije Łódź?

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 23 cze 2017 14:10
Czy słynna porcelana podbije Łódź?
fot. mat. prasowe
Czy słynna porcelana podbije Łódź?
Czy słynna porcelana podbije Łódź?
Czy słynna porcelana podbije Łódź?

W Manufakturze w Łodzi otwarto salon firmowy Polskich Fabryk Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A. Znajdą tu coś dla siebie zarówno miłośnicy klasyki, jak i pasjonaci nowoczesnego designu.

REKLAMA

Sklep firmowy Polskich Fabryk Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A ma 71,76 mkw. i mieści się na parterze galerii handlowej Manufaktury.

Pracując nad wystrojem, marka postawiła na nowoczesną klasykę. Monochromatyczną aranżację uzupełnia charakterystyczny, żółty fotel. Ściany zdobią porcelanowe talerze z historycznymi logotypami Ćmielowa i Chodzieży oraz archiwalne zdjęcia z fabryk. Wnętrze łączące nowoczesność i tradycję odzwierciedla charakter marki oferującej różnorodny asortyment. Klasyczny i tradycyjny „Ćmielów” słynący z historycznych zestawów porcelany, które trafiają do monarchów i głów państw na całym świecie, elegancka i funkcjonalna „Chodzież” oraz zupełnie nowy „Ćmielów Design Studio” wytyczają linię współczesnej porcelany.

Salon w Manufakturze jest pierwszym miejscem w Łodzi, gdzie można kupić pełny asortyment marek. - Nad wyborem łódzkiej lokalizacji nie zastanawialiśmy się długo. Manufaktura to nie tylko centrum handlowe, ale także idealna przestrzeń dla miłośników kultury i designu oraz wizytówka Łodzi. Są tu organizowane liczne wydarzenia kulturalne, Manufakturę odwiedzają artyści i projektanci. Miejsce to ma historię i klimat spójne z charakterem naszej marki. Jest to obiekt znany w Polsce i za granicą, dlatego jesteśmy pewni, że Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” zadomowią się tu na dobre – mów Marcin Toporek, dyrektor handlowy PFP „Ćmielów” i „Chodzież”. Łódź to także miasto designu i widać to też po pierwszych tygodniach pracy salonu w Manufakturze i preferencjach łódzkich klientów. Dużą popularnością, cieszą się tu produkty Ćmielów Design Studio o nowoczesnych formach i kształtach.

Salon w Manufakturze jest piątą lokalizacją PFP „Ćmielów” i „Chodzież” w Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY