REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Czy to już rewolucja?

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 06 wrz 2016 09:14
Czy to już rewolucja?
Galeria Krakowska
Czy to już rewolucja?
Czy to już rewolucja?
Czy to już rewolucja?

Duże zmiany w Galerii Krakowskiej. Właściciele obiektu zamierzają dopasować jej ofertę do potrzeb współczesnego klienta.

REKLAMA

Tegoroczna jesień to dla Galerii Krakowskiej niezwykły okres. W związku ze swoimi 10. urodzinami, Galeria zyska nowe oblicze. W Centrum pojawią się m.in. nowe marki.

Galeria Krakowska uatrakcyjni pasaże poprzez doświetlenie oraz odświeżenie określonych części. Warto zaznaczyć, że kolorystyka pozostanie bez zmian. Dodatkowo będą bardziej zaakcentowane wejścia z parkingu do pasażu, a dojście do nich będzie łatwiejsze i bardziej rozpoznawalne. W następnym etapie Galeria planuje również podniesienie funkcjonalności parkingu, czyli zmianę systemu sygnalizacji oraz zajętości miejsc. Prace będą odbywały się w nocy, tak żeby w żaden sposób nie wpływało to na funkcjonowanie centrum.

Podczas zmian nie mogło zabraknąć poszerzenia oferty Galerii o tzw. nowe media. Na pasażach zostały ustawione nowoczesne infokioski, które posiadają interaktywne plany pasażu połączone z pełną informacją na temat oferty sklepowej i promocji. Stąd też Galeria rozciągnęła strefę Wi-Fi na wszystkie pasaże, parking oraz część placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego.

Galeria Krakowska wprowadziła nową aplikację mobilną. W Galerii Krakowskiej pojawił się również selfie box, dzięki czemu klienci mogą bezpłatnie zrobić sobie śmieszne, pamiątkowe zdjęcia. Pojawią się także strefy wypoczynku dla klientów. Będą oni mogli odpocząć podczas zakupów, naładować smartfony bądź skorzystać z zamontowanych tabletów z dostępem do Internetu. Galeria Krakowska planuje tam również stworzenie strefy gier interaktywnych.

Z myślą o potrzebach maluchów zostanie stworzony interaktywny plac zabaw. W specjalnie do tego celu przeznaczonym miejscu, z rzutnika wyświetlana będzie projekcja atrakcyjnych dla dzieci gier. Do dyspozycji rodziców w tej chwili są już dwa pomieszczenia dostosowane do potrzeb najmłodszych klientów. Na poziomie +1 Galeria przygotowała nowoczesny pokój z wszelkimi udogodnieniami i akcesoriami potrzebnymi rodzicom podczas przewijania, karmienia bądź pielęgnacji dziecka. Pokój wyposażony jest w umywalkę, zlewozmywak, podgrzewacz, mikrofalówkę, podajnik papieru i oczywiście przewijak. W pomieszczeniu znajduje się także sprowadzony z Włoch unikalnie wyprofilowany fotel dla zapewnienia najwyższego komfortu dla mamy i dziecka podczas karmienia.

Dodatkowo jedna z toalet na poziomie –1 została rozbudowana i część przeznaczona na pokój rodzinny ze specjalnie wydzielonym miejscem do przewijania, podgrzewaczem itd.

Nowoczesne lampy, designerskie krzesła i kolorowe stoliki – to główne elementy wyposażenia strefy restauracyjnej Galerii Krakowskiej, która została odświeżona w zeszłym roku. Nowa aranżacja food courtu pozwoliła stworzyć miejsce, gdzie ponad pół tysiąca gości może wygodnie zjeść lunch, porozmawiać lub odpocząć podczas zakupów.

Strefa restauracyjna zyskała większą przestrzeń i większą liczbę miejsc dla klientów (liczba miejsc siedzących wzrosła o 120). Nowy wystrój utrzymany jest w kolorach nawiązujących do pawiego pióra – fioletowym, zielonym, niebieskim i pomarańczowym. W części gastronomicznej pojawiło się prawie pół tysiąca nowoczesnych lamp, ponad dwieście kolorowych stolików oraz niemal sześćset designerskich miejsc siedzących. Dzięki zmianom udało się stworzyć przestrzeń, w której można wygodnie zjeść posiłek lub odpocząć podczas zakupów.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY