REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Design, dizajn czy wzornictwo? O tym w Muzeum Miasta Gdyni

  • Autor: UM Gdynia
  • 03 lis 2016 11:48
fot. pixabay.com

Najbliższe dni w Muzeum Miasta Gdyni, to spotkania zarówno dla najmłodszych, jak i dojrzałych odbiorców sztuki. W czwartek, czeka nas wykład Huberta Bilewicza, w sobotę odbędą się warsztaty dla całej rodziny „Równo pod sufitem", a w niedzielę czeka kuratorskie oprowadzanie po wystawie „Szkło, metal, detal. Architektura Gdyni w szczegółach".

REKLAMA

Na czwartkowym wykładzie Huberta Bilewicza będzie mowa o różnych dziedzinach projektowania, a także o celu współczesnego dizajnu, jakim, jak się okazuje, jest projektowanie potrzeb. Wszędzie i zawsze: design, dizajn czy wzornictwo?, to spotkanie w ramach nowego cyklu edukacyjnego Instrukcja obsługi designu. Odbędzie się 3 listopada. Początek o godzinie 18.00, wstęp wolny.

Na warsztatach Równo pod sufitem uczestnicy posłuchają i zobaczą jak wyglądało kiedyś nowoczesne wnętrze. Porozmawiają o tym, czy żyło się w nim wygodnie i kto zaprojektował wszystkie przedmioty i sprzęty. Ponadto, goście wydarzenia zainspirują się i urządzą wspólnie własne, miniaturowe pokoiki. Sobotnie spotkanie rozpocznie się o godzinie 11.00.

Niedziela, to oprowadzanie kuratorskie, po wystawie Szkło, metal, detal. Architektura Gdyni w szczegółach. Prowadzenie: Maria Piradoff w godzinach 14.00 - 15.00.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY