REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Design dla najmłodszych

  • Autor: Propertynews.pl
  • 05 kwi 2017 09:30
Design dla najmłodszych
fot. Galeria Katowicka

Galeria Katowicka otworzyła niedawno Interaktywny Plac Zabaw. To nowa przestrzeń w galerii, która ma przyciągać rodziny z dziećmi.

REKLAMA

Do dyspozycji rodziców, na poziomie +1, galeria przygotowała nowoczesny pokój z wszelkimi udogodnieniami i akcesoriami potrzebnymi rodzicom podczas przewijania, karmienia bądź pielęgnacji dziecka. Pokój wyposażony jest w umywalkę, zlewozmywak, podgrzewacz, mikrofalówkę, podajnik papieru i oczywiście przewijak. W pomieszczeniu znajduje się także sprowadzony z Włoch unikalnie wyprofilowany fotel dla zapewnienia najwyższego komfortu dla mamy i dziecka podczas karmienia.

Czas zakupów umili także Interaktywny Plac Zabaw. W specjalnie do tego celu przeznaczonym miejscu na poziomie +1, z rzutnika wyświetlane są atrakcyjne dla dzieci gry interaktywne. Maluchy mogą m.in. poszukać skarbu czy nauczyć się łowienia ryb. Dodatkową atrakcją są bezpłatne samochodziki. Kiedy opiekunowie potrzebują więcej czasu, najmłodsi klienci mogą pobawić się na placu zabaw Kulkowo (poziom +1). 

Oprócz tego Galeria posiada parking z oznaczonymi szerszymi miejscami dla rodzinnych samochodów blisko wejść do budynku, które pozwalają wygodnie podjechać wózkiem dziecięcym do drzwi samochodu, czy też umieścić fotelik w odpowiednim miejscu bez obawy, że uszkodzimy samochód zaparkowany obok.

Nie zabrakło także specjalnych krzesełek dla najmłodszych dostępnych w food courcie, gdzie rodzice z dziećmi mogą odpocząć oraz zjeść podczas zakupów. Dodatkowo z myślą o bezpieczeństwie małych klientów w punkcie informacji można odebrać nowatorskie, dziecięce opaski na rękę. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY