REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Design, funkcjonalność i oczekiwania - jak znaleźć równowagę projektując biuro?

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 01 cze 2016 13:57
Design, funkcjonalność i oczekiwania - jak znaleźć równowagę projektując biuro?
fot. Mikomax Smart Office

Coraz więcej firm kładzie nacisk na ergonomię miejsca pracy, ale też jego estetykę. - Poszukiwana jest równowaga pomiędzy funkcjonalnością, doskonałym designem, a oczekiwaniami pracowników - uważa Zuzanna Mikołajczyk, członek zarządu Mikomax Smart Office.

REKLAMA

Jak zauważa Zuzanna Mikołajczyk, nowoczesne rozwiązania są adoptowane nie tylko do potrzeb  i sposobu działania pracowników, ale też służą budowaniu spójnego wizerunku marki.

- Najnowsze trendy pokazują, że biura nabierają przytulniejszego charakteru i bliżej im do przestrzeni domowej. Na popularności zyskują rozwiązania tapicerowane, wykorzystanie kolorowych tkanin, które pozwalają na personalizację siedziby firmy. W jednej z naszych realizacji dostosowaliśmy wygląd Stand Up – biurka z regulowaną wysokością blatu, do włókienniczej tradycji miasta, w którym zlokalizowane było biuro firmy. Stelaże stały się ramą dla łatwo ściągalnych tapicerowanych obić, dzięki czemu przypominały tkackie krosna – nadmienia Mikołajczyk i dodaje, że takie zabiegi budują charakter miejsca.-  Z naszych obserwacji wiemy, że są też ważne dla ludzi, wpływają na ich samopoczucie w pracy i efektywność - podkreśla.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY