REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Design to strategia

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 08 lis 2016 14:44
fot. Fotolia

W związku z rosnącym zainteresowaniem wśród polskich przedsiębiorców znaczeniem designu jako jednego z kluczowych czynników mających bezpośredni wpływ na sukces biznesowy produktów i firm, Instytut Wzornictwa Przemysłowego wspólnie ze Szkołą Biznesu Politechniki Warszawskiej postanowił otworzyć roczne studia podyplomowe: Total Design Managment.

REKLAMA

Dla skutecznego i konkurencyjnego funkcjonowania na rynku kluczowe jest zrozumienie potrzeb klienta i konsumenta oraz zaprojektowanie takich produktów, które nie tylko zaspokoją ich potrzeby oraz dostarczą satysfakcji z użytkowania, ale wprowadzą użytkowników w zachwyt nad produktem. Osiągając ten cel jesteśmy w stanie skutecznie zbudować więź z klientem oraz zdobyć jego lojalność i przewagę konkurencyjną nad naszymi  konkurentami. W tym celu musimy wypracować spójną i efektywną współpracę pomiędzy projektantami i biznesem.

Total Design Management to innowacyjny program zajęć, głównie warsztatowych, które doskonalą kompetencje studentów w obszarach kluczowych dla kreatywnego projektowania innowacyjnych oraz zrównoważonych produktów. Program stanowi platformę spotkania biznesu z designem. Nauczy twórczego wykorzystania wyobraźni w różnych dyscyplinach i przeobrażenia pomysłów w twórcze projekty, które mają szansę odnieść sukces rynkowy, opierając się na filozofii Design Thinking.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY