REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Designerska strefa biznesowa w Galerii Katowickiej

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 03 lip 2017 10:15
Designerska strefa biznesowa w Galerii Katowickiej
Galeria Katowicka-Strefa Biznesowa fot. mat. prasowe
Designerska strefa biznesowa w Galerii Katowickiej
Designerska strefa biznesowa w Galerii Katowickiej

W Galerii Katowickiej można już korzystać z dodatkowej przestrzeni dla klientów, którzy chcą porozmawiać przy kawie, odbyć spotkanie biznesowe czy popracować. Nowoczesne, a zarazem kameralne wnętrze zostało zaprojektowane przez autorską pracownię Katarzyny Jeske-Jonkisz – Design Plus.

REKLAMA

Strefa Biznesowa na antresoli zaprojektowana została w nowoczesnej stylistyce, nawiązującej do kolorystyki całego obiektu. Dominują tu ponadczasowe grafity, czernie i biele, które w połączeniu ze szlachetnymi tkaninami i drewnem tworzą zindywidualizowaną przestrzeń.

Strefa Biznesowa w Galerii Katowickiej, zajmująca powierzchnię prawie 100 mkw., łączy wygodę z nowoczesnością, jednocześnie zapewniając komfort i kameralne warunki spotkań i pracy.  Wnętrze zostało wyposażone w funkcjonalne meble o jednolitej kolorystyce. Z czarnymi stolikami i krzesłami kontrastują jasne lampy i półki, przełamane intensywnymi elementami - fioletowym fotelem czy zielonym elementem dekoracyjnym.  

Pojawiły się tu także, specjalnie zaprojektowane, miękkie kanapy z wysokimi zagłówkami, wyposażone w gniazda zasilające do ładowania telefonów czy laptopów. Nieformalną przestrzeń do pracy i spotkań podkreślają dodatkowo tapicerowane fotele, klimatyczne oświetlenie - drewniane dekoracyjne lampy - oraz półki na książki.  Specjalnie projektowane grafiki, które również pojawiły się w obrębie Strefy, sprawiają, że uzyskała ona bardziej indywidualny charakter. Całość dopełniają kolorowe doniczki z kwiatami.

- Mamy nadzieję, że tak atrakcyjnie przygotowana Strefa Biznesowa zapewni naszym klientom wygodne miejsce codziennych spotkań – czy to biznesowych, specjalnie zaaranżowanych, czy też ze znajomymi, jako przerwa w zakupach. Dodatkowo, w usytuowanej tuż przy Strefie kawiarni Grand Coffee, można zaopatrzyć się w kawę, herbatę na wynos, zimne lemoniady czy soki – mówi Joanna Bagińska, dyrektor Galerii Katowickiej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY