REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Designerskie pianino hybrydowe

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 12 wrz 2016 14:12
Designerskie pianino hybrydowe
fot. materiały prasowe
Designerskie pianino hybrydowe
Designerskie pianino hybrydowe
Designerskie pianino hybrydowe
Designerskie pianino hybrydowe
Designerskie pianino hybrydowe

Pianina hybrydowe Celviano powstały z miłości do akustycznych instrumentów. Są połączeniem ich eleganckiej formy i dźwięku, a przy tym zapewniają wygodę instrumentu cyfrowego, jakiej oczekują użytkownicy XXI wieku. Udało się to pogodzić, dzięki niecodziennej współpracy marek C. Bechstein i Casio.

REKLAMA

Celviano Grand Hybrid przenosi wymiar dźwięku fortepianowego w XXI wiek. Zaprojektowany z ogromną dbałością o detale, jest instrumentem, który czerpie z tradycji a zarazem wykorzystuje nowoczesne technologie. To efekt współpracy firmy Casio ze specjalistami C. Bechstein. Czarna, wykończona złotymi detalami bryła Celviano nawiązuje do największego dzieła marki Bechstein — koncertowego mode lu D282. Pokryte satynowym lub błyszczącym lakierem pianino Celviano dostarcza wrażeń estetycznych najwyższej próby, a dzięki swej kompaktowości odnajduje się także w nowoczesnym, nawet stosunkowo niewielkim wnętrzu.

Celviano Grand Hybrid to nowy rozdział w historii pianin. Jest rozwiązaniem dla współczesnych melomanów, którzy chcą żyć pięknie, ale szybko i komfortowo. Klawiatura Celviano jest wykonana z  sezonowanego świerku austriackiego — tego samego, który stosuje się do produkcji fortepianów Bechstein. Powierzchnia klawiszy — dzięki powłokom z akrylu (białe) i fenolu (czarne) — gwarantuje takie same doznania sensualne jak podczas gry na fortepianie akustycznym. Co jednak niemniej ważne, pianino hybrydowe można samodzielnie zaintonować i wyregulować w niecałe 10 minut. Jest też w porównaniu z instrumentami akustycznymi mniej wymagające pod kątem transportu czy miejsca ustawienia w domu (nie ma przeciwskazań związanych z ogrzewaniem podłogowym czy klimatyzacją).

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY