REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Designerskie salony w outlecie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 30 sie 2017 16:39
Designerskie salony w outlecie

W Metropolitan Outlet powstaje silny sektor wyposażenia wnętrz. Marki Dajar Home & Garden oraz Home & Cook zaoferują klientom obiektu szeroki wybór artykułów wyposażenia wnętrz.

REKLAMA

Pierwszy z najemców zaoferuje klientom duży wybór drobnego sprzętu gospodarstwa domowego znanych i cenionych marek, dostarczając produkty najwyższej jakości w obniżonych cenach. Z kolei firma Dajar Home & Garden, współpracująca od lat ze wszystkimi liczącymi się polskimi i światowymi producentami AGD, posiada bardzo bogatą ofertę artykułów idealnie dostosowanych do potrzeb jej klientów. Salony Home & Cook oraz Dajar Home&Garden zajmą łącznie ponad 350 mkw.

– Z przyjemnością dołączamy do grona najemców Metropolitan Outlet. Dostrzegamy potencjał miast średniej wielkości, a takim właśnie miastem jest Bydgoszcz. Oferta Dajar Home&Garden doskonale wpisuje się w profil bydgoskiego centrum wyprzedażowego oraz potrzeby mieszkańców regionu kujawsko-pomorskiego. Sieć sklepów detalicznych Dajar Home&Garden w ostatnich latach rozwija się w Polsce bardzo dynamicznie i zdobywa coraz szersze grono klientów. Jestem przekonana, że nasza bogata oferta wyposażenia wnętrz spotka się z dużym zainteresowaniem mieszkańców całego regionu – mówi Anna Kudzia, dyrektor sieci detalicznej Dajar Home&Garden.

Klimat marek wpisuje się w charakter samego centrum. Metropolitan Outlet Bydgoszcz zyska nową tożsamość architektoniczną, która w połączeniu z ofertą ponad 60 marek outletowych, stanie się kluczowym elementem wyróżniającym galerię w całym regionie. Projekt przebudowy i rozbudowy obiektu opracowany przez Space Architects zakłada stworzenie nowoczesnej, przestronnej przestrzeni handlowej, która wraz z kompleksowo zmodernizowanym hipermarketem Carrefour, stworzy nową jakość zakupów w rozpoznawalnej od wielu lat lokalizacji. Wnętrze galerii wyróżniać się będzie nie tylko ciekawym, nowoczesnym designem, ale także przestronnością i funkcjonalnością dla odwiedzających ją klientów.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY