REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Deski nie tylko z drewna

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 30 maj 2017 11:27
Deski nie tylko z drewna
fot. Tubądzin
Deski nie tylko z drewna
Deski nie tylko z drewna

Naturalne inspiracje są niezaprzeczalnym trendem w projektowaniu i wystroju wnętrz w obecnym sezonie. Moda na naturę panuje też w kolekcjach płytek ceramicznych, które nawiązują do faktur i struktur pochodzących z przyrody.

REKLAMA

Korzilius Ceramiki Tubądzin proponuje wielkoformatowe deski z kolekcji Wood. Płytki przypominają naturalne drewno z jego pełnym usłojeniem, a dostępne są w trzech rozmiarach. Wnętrza urządzone z ich wykorzystaniem pozwalają na tak poszukiwane przy obecnym tempie życia wyciszenie i relaks.

Nowe produkty Korzilius dostępne są w kilku gamach kolorystycznych i czternastu odsłonach, które odzwierciedlają różne rodzaje drewna. Występują w trzech rozmiarach 1198 x 190 mm, 1498 x 230 mm i 1798 x 230 mm, dzięki którym imitują prawdziwą drewnianą podłogę. Poprzez odzwierciedlenie pełnych usłojeń, płytki oddają wygląd desek, ale nie są aż tak pracochłonne w utrzymaniu. Dodatkowo płytki ceramiczne charakteryzują się niską nasiąkliwością, której nie znajdziemy w naturalnym drewnie, a więc skorzystanie z takiego rozwiązania jest doskonałe przy aranżacji łazienki.

Kolekcje występują w subtelnych grupach kolorystycznych: bielach, beżach, brązach, szarościach. Przy ich użyciu możemy zaaranżować nie tylko podłogi, ale również ściany.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY