REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Dla millenialsów biuro ma być wyzwaniem

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 28 lut 2017 11:22
Dla millenialsów biuro ma być wyzwaniem
fot. mat. prasowe Grupa Nowy Styl
Dla millenialsów biuro ma być wyzwaniem
Dla millenialsów biuro ma być wyzwaniem
Dla millenialsów biuro ma być wyzwaniem

Millenialsi oczekują biura, które będzie dla nich wyzwaniem i pozwoli w pełni wykorzystać ich talent - mówiła Karolina Manikowska, dyrektor Działu Badań i Konsultingu Przestrzeni Pracy w Grupie Nowy Styl, podczas 4 Design Days.

REKLAMA

Obecnie dużo się mówi o humanizacji biura. O tym, że biuro ma służyć człowiekowi. - Dziś to nie pracownik dopasowuje się do biura, ale biuro kształtowane jest pod pracownika – zauważyła Manikowska. 

Nudno urządzone open space'y odchodzą do lamusa. Biura przechodzą prawdziwą rewolucję, bo młode pokolenie oczekuje oryginalnej i stymulującej do pracy przestrzeni.

- Dziś biura to nie kilka rzędów stołów i sala konferencyjna. W biurze pojawia się mnóstwo stref, tak aby każdy mógł z nich skorzystać wedle aktywności, którą chce wykonywać. Dlatego tworzymy nie tylko miejsca spotkań nieformalnych, pokoje do konsultacji czy projektowe itd. W nowoczesnych biurach powstają bardzo często chillout roomy, strefy relaksu, czy wellness roomy. Fantazja inwestorów jest tu niesamowita - podkreśliła dyrektor Działu Badań i Konsultingu Przestrzeni Pracy w Grupie Nowy Styl.

- Jedynym z ostatnich ciekawych realizacji naszej firmy jest wellness room -  jeden powstał dedykowany męskiej części "załogi", tam znalazło się play station, piłkarzyki etc., a w damskim takie elementy jak lustro, kosmetyki, a do tego muzyka relaksacyjna. Takie rzeczy dziś muszą się znajdować w biurze, szczególnie jeśli chcemy pozyskać albo zatrzymać millenialsów – zaznaczyła Manikowska.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY