REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Dlaczego firmy wybierają Konesera? Liczy się nie tylko lokalizacja, ale też design

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 16 maj 2017 12:10
Dlaczego firmy wybierają Konesera? Liczy się nie tylko lokalizacja, ale też design
fot. mat. prasowe

W 2018 roku swoje biuro w nowo wznoszonym budynku P w Koneserze otworzy Grupa Ogilvy, polski oddział globalnej grupy komunikacyjnej. Dlaczego zdecydowała się na warszawski Koneser?

REKLAMA

- Wiemy, jak bardzo istotne jest otoczenie, które wspiera kreatywność. Dlatego biura Ogilvy na całym świecie są wyjątkowe – stawiamy na oryginalne lokalizacje i nieszablonowe rozwiązania architektoniczne. Doceniamy niepowtarzalny klimat Pragi, gdzie firmy z naszej Grupy są obecne od wielu lat, dlatego szukając nowego biura wybór Konesera był dla nas dość oczywisty – mówi Zuzanna Warowna-Toruńska, prezes Grupy Ogilvy.

- Doskonała lokalizacja biura jest kluczowa, ale bardzo wielu firmom to już nie wystarczy. Nasi najemcy poszukują obiektów innych niż wszystkie, z prawdziwym charakterem. W Koneserze oferujemy im unikalne powierzchnie i najnowsze rozwiązania technologiczne – komentuje Katarzyna Gontarska, Sales Department Director w Liebrecht & wooD Poland.

Centrum Praskie Koneser jest realizowane przez Grupę Liebrecht & wooD i BBI Development S.A. w kwartale ulic Ząbkowskiej, Markowskiej, Białostockiej i Nieporęckiej na warszawskiej Pradze. Na terenie dawnej Warszawskiej Fabryki Wódek powstaje wyjątkowy obiekt wielofunkcyjny, który zaoferuje m.in. 25 500 mkw. powierzchni biurowej. Miejsce połączy bogatą historię dzielnicy z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Najemcy będą zajmować powierzchnie biurowe zarówno w starannie zrewitalizowanych budynkach pofabrycznych, jak i w nowo wznoszonych strukturach. Koneser jest chętnie wybierany przez firmy innowacyjne – np. z sektora nowych technologii (Atende S.A., Clico), kancelarie prawne (RK Legal), nowoczesny przemysł (Energy Solutions) i biura serwisowane (Dago Centrum). Od 2015 roku w Koneserze działa Campus Warsaw, inicjatywa Google dla start-upów. Teraz do tego grona dołącza renomowany przedstawiciel branży kreatywnej.

Ponadto na terenie Konesera zostanie otwarty pierwszy w Polsce hotel Moxy (marki należącej do Marriott International) i pierwsze na świecie Muzeum Polskiej Wódki. Pracownicy biurowi będą mogli skorzystać z szerokiej oferty handlowej, usługowej i gastronomicznej. Do ich dyspozycji będzie klub fitness Zdrofit, Centrum Medyczne Damiana, Hop-Chop Barber Shop (koncept salonów fryzjerskich dla panów), pralnia Electrolux, księgarnia Świat Książki, a także gastronomia – m.in. nowy projekt Grupy Warszawa, restauracje Bombaj Masala, Hana Sushi i Etno Café.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY