Do CH Auchan Bielsko-Biała wkracza elegancjaPropertyDesign.pl - 13-10-2017 15:14


Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała poszerzyło grono najemców o salon polskiej marki Bialcon. Z oferty sklepu o powierzchni 100 mkw. mieszkańcy miasta mogą korzystać od 4 października. Eleganckie ubrania są wyeksponowane w równie eleganckim wnętrzu.


Moda damska oferowana przez polską markę Bialcon dostępna jest w ponad 80 salonach w całej Polsce. Od 4 października z jej oferty mogą korzystać klienci Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała. W salonie firmowym Bialcon, mieszczącym się w lokalu o powierzchni 100 mkw. można wybierać spośród bogatej oferty sukienek, spodni, spódnic, bluzek, żakietów oraz kurtek i płaszczy.

Salon Bialcon proponuje swoim klientkom stroje zarówno do biura, na eleganckie spotkania, jak i bardziej casualowe. W tej ostatniej grupie znajdują się ubrania mniej formalne, stworzone z myślą o kobietach aktywnych, dbających o kondycję fizyczną. Wszystkie kolekcje dostępne w salonie Bialcon zostały zaprojektowane i uszyte w Polsce. Wyróżnia je niepowtarzalne wzornictwo, dbałość o detale oraz dobór materiałów najwyższej jakości.

– Zależy nam na tym, żeby klienci mogli znaleźć w naszym obiekcie jak najbardziej zróżnicowaną ofertę, również modową. Dlatego cieszymy się, że do grona najemców dołączyła polska marka, która wzbogaci możliwości wyboru – mówi Aleksandra Złotek, menedżer Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała.

Nowy salon uzupełni ofertę mody damskiej dostępną w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała. Za komercjalizację galerii handlowej odpowiada Immochan Polska.