REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Duka rośnie w siłę

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 30 mar 2017 13:48
Duka rośnie w siłę
Duka w Galerii Krakowskiej, fot. mat. prasowe

Trzy otwarcia salonów z produktami dla miłośników nowoczesnego gotowania w trzy miesiące – tak Duka rozpoczęła bieżący rok. Nowe salony pojawiły się w Factory Annopol w Warszawie oraz w Gemini Park Tarnów. Marka zaprezentowała także w nowej lokalizacji swój salon usytuowany w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu.

REKLAMA

Nowy salon Duka został zlokalizowany w Factory Annopol w Warszawie. To już 13. sklep marki w stolicy. We współpracy z partnerem franczyzowym został uruchomiony salon Duka w Gemini Park Tarnów, największym centrum handlowym w Tarnowie i w regionie. Marka otworzyła również ponownie swój salon w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu. Mierzący 130 mkw. sklep został usytuowany w nowym miejscu, na 1. piętrze budynku. Salony zostały zaaranżowane w taki sposób, by proces zakupów odbywał się w przyjaznej atmosferze.

– Stale powiększamy sieć naszych salonów – zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach. Zależy nam na tym, żeby nasze produkty były dostępne dla wszystkich miłośników kuchni w nowoczesnym wydaniu – tłumaczy Teresa Szynkiewicz, dyrektor ds. rozwoju Sieci Duka International.

– Rok 2017 r. rozpoczęliśmy trzema otwarciami w Warszawie, Tarnowie i we Wrocławiu, a w kolejnych miesiącach planujemy ekspansję zarówno na polskim, jak i zagranicznym rynku.

Plany Duka na kolejny kwartał 2017 r. obejmują otwarcie nowego salonu w NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim, największym centrum handlowym w woj. lubuskim oraz w galerii Alfa Centrum w Białymstoku. Marka będzie również kontynuować rozwój na arenie międzynarodowej – planuje otworzyć drugi sklep w Amsterdamie.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY