REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Duka zapowiada otwarcia nowych sklepów

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 02 cze 2017 12:50
fot. Duka

Zbliża się otwarcie nowego salonu Duka w największym centrum handlowym woj. lubuskiego – w gorzowskim NoVa Park. Ale to dopiero początek!

REKLAMA

Od początku 2017 znana sieć sklepów ze skandynawskim designem Duka otworzyła trzy sklepy, w tym jeden w Holandii i dwa w Polsce. Tym razem po stylowe produkty marki sięgnąć będą mogli mieszkańcy Gorzowa Wielkopolskiego i okolic, bo właśnie tam w NoVa Park, 7 czerwca zostanie otwarty nowy salon Duka. Sklep zlokalizowany został na poziomie 0.

Wyczekiwane przez klientów otwarcie salonu Duka dodatkowo umili małe co nieco – apetyczne słodkości i orzeźwiające napoje. – Dbamy o naszych klientów i chcemy, żeby czuli to już od pierwszych chwil spędzonych w naszych nowo otwieranych sklepach. A dlaczego mięta? Ponieważ chcielibyśmy, by odwiedzający nas raz na zawsze poczuli miętę do marki Duka – podsumowuje miętowy koncept otwarcia Karolina Małaczek, dyrektor marketingu sieci Duka. 

Salon Duka w NoVa Park zostanie oparty o system franczyzowy. Kolejny salon otwarty zostanie także w galerii Alfa Centrum w Białymstoku. Jednak jeszcze przed tym wydarzeniem marka szykuje huczne reotwarcie salonu Duka w największej galerii handlowej w Polsce – w warszawskiej Arkadii.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY