REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

EEC: Designerzy o roli wzornictwa w rozwoju biznesu

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 21 kwi 2017 11:50
EEC: Designerzy o roli wzornictwa w rozwoju biznesu
fot. Zieta Prozessdesign

Dobre wzornictwo w Polsce nabiera rozpędu. Dziś warto postawić na design. O roli wzornictwa w rozwoju biznesu będziemy rozmawiać m.in. z projektantami Oskarem Ziętą i Jackiem Chrzanowskim podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

REKLAMA

Inwestycja w design to inwestycja w przyszłość. Dziś w cenie są dobrze zaprojektowane produkty i usługi. Oryginalne, funkcjonalne i wysokiej jakości – jaki kierunek obrać? Designerzy m.in. Oskar Zięta i Jacek Chrzanowski opowiedzą o tym, jak stworzyć udany mariaż na linii projektant-przedsiębiorca i jak design buduje wartość produktów.

Oskar Zięta to twórca rewolucyjnej technologii FiDU, pierwszego na świecie rolowanego profilu stalowego oraz designu... do pieczenia. Kultowym jego produktem jest stołek Plopp – polski ludowy obiekt pompowany powietrzem. Natomiast Jacek Chrzanowski jako projektant samochodów, zdobywał doświadczenie w legendarnej Pininfarinie oraz Europejskim Centrum Designu - Suzuki Italia. Jest współprojektantem, jednego z najlepiej przyjętych samochodów koncepcyjnych na Genewa Motorshow 2015 - Syrma Concept. Założył One/One Lab - międzynarodową pracownię projektową zajmującą się projektowaniem pojazdów, wzornictwem, architekturą wnętrz, grafiką użytkową. 

O roli wzornictwa w rozwoju biznesu będziemy rozmawiać już wkrótce podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. W dyskusji "Design – inteligentne narzędzie, które pobudza przedsiębiorstwa" zaplanowanej na 11 maja, godz. 11.30-13.00, wezmą udział m.in.:

Marcin Barański, dyrektor generalny, Meble Vox
Jacek Chrzanowski, założyciel i projektant, One/One Lab, projektant pojazdów
Adam Krzanowski, prezes zarządu, współwłaściciel, Grupa Nowy Styl
Oskar Zięta, architekt, projektant procesów, prezes zarządu, Zieta Prozessdesign

Pełna agenda Kongresu dostępna jest na www.eecpoland.eu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY