REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Empik stawia na nowy koncept. Przyjazny, intuicyjny i praktyczny

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 28 kwi 2017 13:37
fot. mat. prasowe Empik

Salon Empik w Sadyba Best Mall, znany warszawiakom od blisko 12 lat, otwiera się po gruntownej przebudowie. Nowe meble, nawigacja, kolorystyka, system prezentacji produktów są zgodne z nowym konceptem sklepów Empik. To czwarty Future Store Empik w Polsce.

REKLAMA

Nowy Empik w Sadyba Best Mall o powierzchni 450 mkw. jest przyjazny, praktyczny, intuicyjny i pełen inspiracji. Wprowadzone rozwiązania - kluczowe elementy nowego konceptu sklepów Empik pod nazwą Future Store - ułatwią klientom zakupy.

W aranżacji nowego Empiku dominują przyjazne kolory – jest nowocześnie, designersko, ale też przytulnie. Dużą wagę przywiązano do intuicyjnego rozmieszczenia poszczególnych działów - poruszanie się po salonie jest znacznie łatwiejsze dzięki czytelnej nawigacji. Wprowadzono jasny język kolorów, który ułatwia szybkie odnalezienie strefy nowości, bestsellerów czy produktów rekomendowanych przez Empik albo dostępnych tylko tutaj. Nowy salon łączy także świat realny ze światem online dzięki stanowisku empik.com. W internetowym sklepie od razu można zamówić produkt, którego w danym momencie nie znajdziemy na półce, z bezpłatną dostawą do wybranego salonu.

- W 2017 roku modernizacje przejdą kolejne salony. Trwają chociażby prace w nowej lokalizacji w warszawskiej Arkadii, gruntowny remont przechodzi także Empik w łódzkiej Manufakturze - zdradza Ewa Szmidt-Belcarz, prezes Empiku. Każda modyfikacja w ramach Future Store oznacza nie tylko zmiany wyglądu, ale również zmiany asortymentowe i wiąże się z odpowiednim przeszkoleniem pracowników - dodaje.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY