REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

ETC Swarzędz prezentuje zmodernizowane wnętrza

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 28 cze 2017 14:12
ETC Swarzędz prezentuje zmodernizowane wnętrza
ETC Swarzędz prezentuje zmodernizowane wnętrza fot. mat. prasowe
ETC Swarzędz prezentuje zmodernizowane wnętrza
ETC Swarzędz prezentuje zmodernizowane wnętrza
ETC Swarzędz prezentuje zmodernizowane wnętrza

W ETC Swarzędz, najstarszym centrum handlowym w Wielkopolsce, trwa gruntowna modernizacja. Proces przebudowy wszedł w finalną fazę. Zakończone zostały prace projektowe związane z wystrojem wnętrz i rozpoczęła się ich realizacja. Efekt będzie można podziwiać podczas wielkiego otwarcia obiektu już w IV kwartale br.

REKLAMA

Obecnie trwają intensywne prace nad aranżacją i wyposażeniem lokali, pasaży oraz części wspólnych. Wnętrza będą utrzymane w odcieniach drewna, szarości, bieli oraz naturalnej zieleni i przełamane zostaną drobnymi elementami czerni oraz barwami nawiązującymi do nowoczesnych kolorów logotypu ETC Swarzędz. Aranżacja przestrzeni wewnątrz galerii zainspirowana została motywem natury, drzew i zieleni oraz drewna, co w subtelny sposób koresponduje z  meblarskimi tradycjami regionu swarzędzkiego. Dla komfortu odwiedzających stworzone zostaną strefy relaksu i miejsca zabaw dla dzieci oraz food court z bogatą ofertą gastronomiczną. Projekt powstał we współpracy Capital Park oraz ARS Retail Group.

- Wszystkie projekty Capital Park mają za zadanie wnosić istotną wartość dodaną do miejsca, w którym powstają i być jak najlepszą jego wizytówką. Chcemy, by ETC Swarzędz stało się nie tylko wygodnym i komfortowym miejscem zakupów, ale także tętniącym miejscem spotkań, relaksu i wspólnego spędzania czasu – mówi Marcin Juszczyk, członek zarządu Grupy Capital Park. - Aby nasi przyszli klienci - ale i  najemcy, spośród których wielu to lokalni przedsiębiorcy – czuli się w naszym centrum dobrze, postanowiliśmy nawiązać do niezwykle ważnej w ich regionie tradycji przemysłu meblarskiego. We wnętrzach dominować będą naturalne motywy i faktury, takie jak drewno czy zieleń. Mamy nadzieję, że dzięki wykorzystaniu tego typu rozwiązań, a także dużej ilości jasnego światła, odwiedzający ETC Swarzędz będą czuć się w nim przyjemnie i swobodnie oraz będą mogli identyfikować się z obiektem, zakorzenionym w niezwykle dla nich ważnych tradycjach – dodaje.

Prace modernizacyjne w ETC Swarzędz rozpoczęły się w maju 2016 roku. Zakończony został etap przebudowy, w efekcie którego dawne trzy, wolnostojące budynki zostały połączone w jedną całość. Obiekt zyska wkrótce nowoczesną, ciekawie wkomponowaną w strukturę otoczenia elewację, cztery pasaże, a także zupełnie nowe funkcjonalności – takie jak m.in. food court, klimatyzowane wnętrza czy strefy wypoczynku dla klientów. Dla komfortu odwiedzających przygotowany został też parking na 750 miejsc i stojaki na rowery. Całkowita powierzchnia centrum po zakończeniu przebudowy wynosić będzie 20 tys. mkw.

Wprowadzone zmiany spowodują, iż ETC Swarzędz stanie się komfortowym miejscem zakupów i relaksu dla mieszkańców miasta. Ofertę obiektu stworzy 80 najemców, wśród których duża część to przedłużający swoje wcześniejsze umowy i otwierający swoje sklepy w zupełnie nowej odsłonie. Za komercjalizację projektu odpowiada firma BOIG.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY