REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Flagowy butik W.Kruk Rolex w nowej odsłonie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 21 mar 2017 10:47
fot. mat. prasowe

W drugiej połowie roku w budynku handlowo-biurowym Ethos przy pl. Trzech Krzyży zlokalizowanym w sercu warszawskiego Traktu Królewskiego otwarty zostanie zmodernizowany flagowy butik W.Kruk Rolex.

REKLAMA

Salon w kompleksie Ethos, należącym do  Kulczyk Silverstein Properties, zaoferuje około 250 mkw. powierzchni na 2 poziomach i – jak wszystkie butiki w budynku, będzie charakteryzował się imponującymi 8-metrowej wysokości szklanymi witrynami oraz bezpośrednim wejściem z pl. Trzech Krzyży. Całkowita wynajęta powierzchnia wynosi ponad 400 mkw.

Ethos, którego budowa zakończy się w II kwartale 2017 r. po rozbudowie, rewitalizacji i dostosowaniu projektu do standardów klasy A+ i certyfikacji BREEAM „Excellent”, zaoferuje łącznie ok. 17 000 mkw. powierzchni biurowej i handlowej. Ponad 5 000 mkw. przeznaczonych będzie na reprezentacyjne siedziby butików i sklepów najlepszych marek. W ciągu pieszym od strony Placu Trzech Krzyży, pomiędzy Nowym Światem a Hotelem Sheraton powstanie nowy, naturalny fragment high-streetu. Koalicja na Rzecz Rewitalizacji Placu Trzech Krzyży dąży do tego, aby już wkrótce ten jedyny wielkomiejski plac w Warszawie został zrewitalizowany, oferując mieszkańcom i turystom przyjazną przestrzeń do spotkań, spędzania wolnego czasu i robienia zakupów w sercu stolicy Polski.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY