REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Folkstar - dla miłośników ludowego designu

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 25 maj 2017 12:13
Folkstar - dla miłośników ludowego designu
fot. mat. prasowe

W CH Arkady Wrocławskie odbyło się otwarcie sklepu z asortymentem inspirowanym motywami ludowymi. Folkstar to rękodzieła polskich twórców ludowych, dodatki i stroje ludowe oraz folkowe gadżety.

REKLAMA

Nowa przestrzeń o powierzchni ok. 85 mkw. zlokalizowana jest na poziomie 0 obiektu. - Obok takiego sklepu nie można przejść obojętnie. To tutaj możemy obcować z interesującym polskim folklorem: produktami inspirowanymi motywami ludowymi o nowoczesnym designie. Jestem przekonana, że asortyment sklepu przypadnie do gustu zarówno fanom folkloru, jak i osobom poszukującym nietuzinkowego wzornictwa  – mówi Joanna Kozieł, specjalista ds. komercjalizacji, LC Corp SA.

- Bardzo chciałam, żeby polska sztuka ludowa zaczęła funkcjonować jako codzienność. Tak powstał Folkstar. Tradycja jest czymś naturalnym, mamy ją we krwi. To w Polsce tak oczywiste, jak mlecze w maju i jak kiszone ogórki. Coś, co jest w naszym życiu, dodaje mu uroku i decyduje o kulturowej odmienności. Mam nadzieję, że sklep stacjonarny w Arkadach Wrocławskich stanie się właśnie takim miejscem – podkreśla Marta Wróbel, właścicielka i założycielka Folkstar.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY