REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Food court w Galerii Katowickiej się rozwija

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 29 maj 2017 13:47
Food court w Galerii Katowickiej się rozwija
fot. www.instagram.com/galeria_katowicka

Rozwój przestrzeni restauracyjnej w galeriach to znak, że dobrze zaprojektowana przestrzeń i dobór restauracji pomaga budować ofertę przyciągającą klientów. W maju na mapie Galerii Katowickiej pojawił się nowy punkt – zlokalizowane w strefie food court na II piętrze Pasta Masta.

REKLAMA

Zmiany w Galerii Katowickiej nastąpiły pod koniec ubiegłego roku. Galeria Katowicka przygotowała spore zmiany związane z rewitalizacją i ofertą II piętra, które zdominowały trzy główne branże: sportowa, strefa salonów z modą męską oraz strefa kulturalno-rozrywkowa z megastorem Matras, sceną teatralną Teatru Śląskiego, placem zabaw dla dzieci oraz sąsiadującym multipleksem Multikino, z jedyną w Polsce salą kinową Xtreme. Jakości dopełniły strefy relaksu oraz poszerzony food court z większą, bardziej komfortową strefą ogródkową.

 

Pyszne, zdrowe i szybkie! 🍽Spróbuj makaronów z restauracji Pasta Masta na poziomie +2

Post udostępniony przez Galeria Katowicka (@galeria_katowicka)

Do strefy tej właśnie dołączył kolejny lokal - Pasta Masta, zajmująca powierzchnię około 120 mkw. To pierwsza makaroniarnia w Galerii Katowickiej. Restauracja uzupełnia ofertę strefy food court Galerii Katowickiej. Formuła tego miejsca to lunch bar.

- To również miejsce, gdzie również rodziny z dziećmi mogą poczuć się wyjątkowo komfortowo – tuż obok lokalu znajduje się plac zabaw, a w są dania przygotowane z myślą o małych klientach – podkreśla Joanna Bagińska, Dyrektor Galerii Katowickiej.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY