REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Forum Dobrego Designu już w grudniu. Ruszyła rejestracja!

  • Autor: Properydesign.pl
  • 11 lip 2017 14:15
Forum Dobrego Designu już w grudniu. Ruszyła rejestracja!
fot. mat. prasowe

Jedno z największych w Polsce wydarzeń poświęconych tematyce designu już 6 grudnia 2017 r. w Warszawie! To już V edycja spotkania dla architektów, projektantów, producentów i dystrybutorów wyposażenia oraz wszystkich, którzy kochają dobry design.

REKLAMA

Designerzy śmiało patrzą w przyszłość i odchodzą od utartych rozwiązań. W poszukiwaniu nowych kierunków odkrywają możliwości, jakie dają nowe technologie. Nie ulegają jednak trendom – te są krótkotrwałe i przelotne.

Przyszłość designu – to hasło przewodnie tegorocznego Forum Dobrego Designu, które odbędzie się 6 grudnia 2017 roku w Warszawie, a którego organizatorem jest Grupa PTWP/Publikator, wydawca m.in. magazynu DOBRZE MIESZKAJ i serwisów dobrzemieszkaj.pl i propertydesign.pl.

900 gości, architektów, projektantów wnętrz, designerów, producentów i dystrybutorów wyposażenia, kilkudziesięciu prelegentów, liczne debaty, dyskusje i rozmowy o designie – taka będzie V edycja spotkania.

Punktem kulminacyjnym Forum będzie gala wręczenia nagród konkursu Dobry Design 2018. W tym roku ten prestiżowy tytuł będzie przyznawany już po raz siódmy. Jury złożone ze 150 architektów i projektantów nagrodzi najlepsze produkty z zakresu wyposażenia wnętrz.

Więcej na www.forumdobregodesignu.pl

REJESTRACJA

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY