REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Framery Q - twoja dźwiękoszczelna wyspa w biurze

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 09 maj 2016 09:47
Framery Q - twoja dźwiękoszczelna wyspa w biurze
Framery Q - twoja dźwiękoszczelna wyspa w biurze, fot. Martela
Framery Q - twoja dźwiękoszczelna wyspa w biurze
Framery Q - twoja dźwiękoszczelna wyspa w biurze
Framery Q - twoja dźwiękoszczelna wyspa w biurze

Framery Q jest dźwiękoszczelną przestrzenią do pracy w activity-based office. To miejsce, gdzie można pracować w samotności, a jednocześnie być w kontakcie ze światem zewnętrznym bez żadnych zakłóceń. Framery Q zapewnia całkowitą prywatność akustyczną.

REKLAMA

W dzisiejszych czasach często organizuje się spotkania z niewielkim wyprzedzeniem, często ktoś potrzebuje ciszy i spokoju, żeby skoncentrować się na ważnych zadaniach. W optymalnej sytuacji, dobrze zaprojektowane środowisko pracy oznacza, że dla każdego zadania znajdzie się odpowiednie miejsce. Znajdzie się też cichy zakątek, kiedy jest potrzebny. 

- Wymiana pomysłów jest naturalną częścią dzisiejszej pracy, a miejsca z całkowitą izolacją dźwiękową ułatwiają organizowanie spotkań ad hoc. Framery Q jest najcichszym miejscem pracy dostępnym na rynku, co oznacza, że ​​pasuje także doskonale do zaprojektowanych przez Martelę środowisk pracy - wyjaśnia Minna Andersson, dyrektor ds. marketingu i odpowiedzialności w Marteli.

Framery Q jest szybkie w montażu i może być równie szybko zdemontowane i przeniesione do innego miejsce, jeśli jest taka potrzeba. Framery Q oferuje szeroką gamę opcji do aranżacji wnętrz. Jako przykład uniwersalności tego rozwiązania możemy podać stół uchylny, który w mgnieniu oka można przekształcić ze stolika kawowego na biurko komputerowe dla dwóch osób. 

- W zależności od rodzaju wnętrza, Framery Q może być zamienione w stację roboczą do pracy w pozycji siedzącej lub stojącej lub miejsce wypoczynku podczas przerwy lub spotkania czterech osób. Wnętrza te mają wszystko, czego potrzeba dla wygody: gniazdka elektryczne, złącza USB i wieszaki na ubrania - mówi Pekka Toivola, projektant produktu z Framery.

Zintegrowany system klimatyzacji i oświetlenia oznacza, że ​​pracownicy mogą przebywać we Framery Q przez cały dzień. - Wyłącznik ruchowy włącza światło i klimatyzację, co oznacza, że ​​zawartość dwutlenku węgla i temperatura pozostaną na przyjemnym poziomie - wyjaśnia Toivola. 

Budki telefoniczne firmy Framery stały się już bardzo popularne na całym świecie. Na przykład, telewizja CNN, sieci społecznościowe Twitter i Facebook i firma usług finansowych Morgan Stanley wykorzystują je w swoich biurach. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY