REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Gadżety będą promować Warszawę

  • Autor: UM Warszawa
  • 16 sie 2017 11:02
Gadżety będą promować Warszawę
fot. Piotr Waniorek

"Sztuka użytkowa" to konkurs na przedmioty artystyczne związane z Warszawą. Wyłonione w konkursie gadżety będą promowały stolicę na międzynarodowych targach w Cannes i Monachium. Znamy firmy, z którymi Warszawa będzie współpracować.

REKLAMA

W wyniku głosowania komisji w konkursie „Sztuka użytkowa” została podjęta decyzja, o nawiązaniu rozmów w sprawie ewentualnej współpracy z następującymi firmami: Bioterm, Browar Maryensztadt, Browar Palatum, Glov, Hellow wawa, Herse, Lokalny, Look at my plater, Lukullus, Malu Studio, Niebagatela, Po Warszawsku, Piłczyński Art., Rec.on, Sense Warsaw, Wars Sawa Design, Warsaw Gift Shop Warsaw on air - Maciej Margas, Warsaw Slow Design, Wild Wood.

Jest to trzecia odsłona tego konkursu. W poprzednich latach wyłonione zostały między innymi: drewniane młynki i deski do krojenia w kształcie Pałacu Kultury i Nauki oraz notesy zaprojektowane i wyprodukowane przez markę Hellowawa, siatki na zakupy robione ręcznie w ramach projektu Warszawasza, klocki Alfabet Warszawski firmy TuTamTu, cukierki z warszawskiej Manufaktury Cukierków, koszulki TCity, bransoletki marki LiLou, perfumy MO61, miód od Pszczelarum, czekoladki Manufaktury Czekolady. Te przedmioty promowały Warszawę na międzynarodowych targach inwestycyjnych MIPIM w Cannes i EXPO REAL w Monachium.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY