REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Galeria Tarnovia już wkrótce z designerską strefą restauracyjną

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 06 mar 2017 16:30
fot. mat. prasowe

W Galerii Tarnovia trwają prace związane z budową nowej strefy gastronomicznej. Za projekt nowej strefy odpowiada pracownia BOOM Architekci.

REKLAMA

W styczniu w Galerii Tarnovia w Tarnowie ruszyły prace związane z utworzeniem strefy gastronomicznej, która dopełni ofertę rozrywkową centrum i wzbogaci miks najemców pierwszego piętra. Nowe restauracje będą zlokalizowane w sąsiedztwie kina.

Już dziś wiadomo, że na ponad 300 mkw. food courtu swoje podwoje otworzą m.in. rozwijająca się polska sieć barów szybkiej obsługi i restauracja azjatycka. Planuje się, że klienci galerii będą mogli zjeść posiłek w nowej strefie gastronomicznej już na przełomie I i II kwartału br., a do ich dyspozycji oddana zostanie część konsumpcyjna o powierzchni ponad 90 mkw.

Budowa food courtu od początku stanowiła bardzo ważny punkt na mapie zmian wdrażanych w Galerii Tarnovia, ponieważ ciekawa oferta gastronomiczna to dziś dla klientów centrum handlowego aspekt nie mniej ważny niż dobrze dobrany miks najemców modowych.Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY