REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Galeria Tarnovia już z nowym, designerskim food courtem

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 21 kwi 2017 13:40
Galeria Tarnovia już z nowym, designerskim food courtem
fot. mat. prasowe

Oferta Galerii Tarnovia wzmocniła się o nowe restauracje, które zadebiutowały na pierwszym piętrze obiektu. Otwarcie strefy gastronomicznej to kolejny etap długofalowego programu zmian w Galerii, który od końca 2016 roku przynosi zamierzone efekty w postaci znacznego wzrostu popularności centrum na lokalnym rynku.

REKLAMA

Nowa strefa restauracyjna w Galerii Tarnovia, o łącznej powierzchni 400 m kw., została zaaranżowana zgodnie z najnowszymi standardami wyposażania tego typu przestrzeni. Zastosowane materiały i kolory zapewniają wrażenie nowoczesności i przestronności wnętrz. Funkcjonalność wyposażenia gwarantują wygodne meble i kącik zabaw stworzony z myślą o dobrym samopoczuciu zarówno dzieci, jak i rodziców. Za projekt nowej strefy odpowiada pracownia BOOM Architekci. 

W najbliższym czasie w strefie food court zadebiutuje restauracja azjatycka. Dopełni ona ofertę gastronomiczną centrum, tworzoną przez nowych i już działających na parterze Galerii Tarnovia najemców, jak Donner Kebab czy lodziarnio-kawiarnia Comffee House.

Prace związane z utworzeniem strefy restauracyjnej ruszyły w styczniu br. Wszystkie nowe lokale są usytuowane w sąsiedztwie kina CINEMA3D, jedynego multipleksu w rejonie Tarnowa i sali zabaw Akuku, co dodatkowo podkreśla rozrywkowo-rodzinny charakter pierwszego piętra Galerii, jedynej przestrzeni tego typu w Tarnowie, która zgodnie z planami właściciela, firmy Heitman, ma być dalej rozwijana.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY