REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Hygge biura już w Polsce

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 01 cze 2017 13:38
Hygge biura już w Polsce
Business Link Nowa Zebra fot. mat. prasowe
Hygge biura już w Polsce
Hygge biura już w Polsce
Hygge biura już w Polsce
Hygge biura już w Polsce
Hygge biura już w Polsce
Hygge biura już w Polsce
Hygge biura już w Polsce
Hygge biura już w Polsce
Hygge biura już w Polsce
Hygge biura już w Polsce
Hygge biura już w Polsce
Hygge biura już w Polsce

Dobry nastrój, relaks, niespieszna radość oraz przebywanie w przyjemnych wnętrzach to cechy szczególne mody na Hygge. Duńską filozofię zgodnie pokochali wszyscy – piszą o niej blogerzy, otwierają są restauracje w skandynawskim stylu, a firmy odzieżowe opatrują tym hasłem swoje najnowsze kolekcje. Zatem czemu przyjemność nie miałaby trwać cały dzień, nawet w pracy?

REKLAMA

Business Link Nowa Zebra oferujący nowoczesne miejsca do rozwoju biznesu stworzył pierwszy, elegancki koncept biur coworkingowych typu „boutique”, w którym design liczy się tak samo jak dobry pomysł na biznes. Przestrzeń biurowa Business Link mieści się w warszawskiej Zebra Tower przy ulicy Mokotowskiej 1. Dwa piętra (8 i 9), które zajmuje zostały stworzone według koncepcji najnowszego, duńskiego trendu Hygge. Zapewniając tym samym przytulne, domowe biura w eleganckiej odsłonie. Jak mówi architekt projektu Anna Federowicz-Tomaszewska w przestrzeni Nowej Zebry zadbano o każdy najdrobniejszy szczegół, począwszy od kolorystyki, poprzez odpowiednie, ciepłe oświetlenie, na detalach nadających biurom indywidualnego charakteru kończywszy. Dech w piersiach zapierają nie tylko wnętrza, ale także widok na samo serce Warszawy. Biura przeznaczone są na potrzeby zarówno jedno- jak i kilkuosobowych zespołów, a w ich wyposażeniu znajduje się wszystko co niezbędne jest do codziennej pracy.

- Nasze najważniejsze założenia projektowe dotyczyły tego, aby wnętrza były maksymalnie funkcjonalne i nowoczesne technologicznie - czyli odpowiadające współczesnemu, zmieniającemu się modelowi pracy, który od momentu pojawienia się WIFI, laptopów i smartfonów, uległ ogromnej transformacji. Jednym z najistotniejszych obszarów pracy managerskiej jest dziś komunikacja w różnych jej aspektach - więc zarówno struktura, organizacja, jak i aranżacja nowoczesnych stref biurowych temu przede wszystkim służą  - komentuje Katarzyna Miastkowska FruitOrchard, projektant interior design w Business Link Nowa Zebra.

Projektanci licznych przestrzeni Business Link zadbali oto, by inspirujące wykończenia wnętrz sprzyjały koncepcyjnemu myśleniu oraz dawały możliwość relaksu i czerpania energii z otoczenia, w którym przedsiębiorcy spędzają coraz więcej czasu. Stąd też liczne strefy chill-out, funkcjonalne kuchnie oraz wygodne i przytulne biura, które powoli zaczynają przypominać domowe gabinety czy salony. W projektowaniu biur oraz wspólnych przestrzeni coraz częściej stawia się na żywe, pobudzające do działania kolory i ciepłe aranżacje, a odchodzi się od modernistycznych i chłodnych wnętrz.

Business Link to 12 przestrzeni biurowo-coworkingowych o łącznej powierzchni 13,65 tys. mkw. w 10 miastach w Polsce stwarzających warunki do rozwoju nowoczesnego biznesu. Jedną z jego zalet jest dostępność pomieszczeń do pracy 24/7. BL oprócz podstawowych narzędzi biurowych wyposażone są również w niestandardowe udogodnienia takie jak: ścianki wspinaczkowe, hamaki, fotele masujące czy nawet sauny. Obecnie największą przestrzenią jest Business Link Stadion Narodowy. Jego powierzchnia na dwóch piętrach to ponad 5 tys. mkw. Dostęp do coworkingowych przestrzeni kosztuje już od 500 zł miesięcznie.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY