REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Ikea wyciąga pomocną dłoń czterem łapom

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 26 sty 2018 11:07
Ikea wyciąga pomocną dłoń czterem łapom
fot. unsplash

W sklepie Ikea w Poznaniu zorganizowano zbiórkę dla zwierząt ze schroniska przy ulicy Bukowskiej. Klienci i pracownicy, przez pierwsze trzy tygodnie stycznia, przynosili nowe i używane koce, pledy, legowiska, karmy oraz zabawki. 24 stycznia osiemnaście 130-litrowych pojemników SAMALA z rzeczami dla zwierząt zostało przekazanych do schroniska.

REKLAMA

- W Ikea uważamy, że dom jest najważniejszym miejscem na świecie. W niemal połowie polskich domów zamieszkują zwierzęta. Są traktowane jak domownicy, przyjaciele. Należy jednak pamiętać, że w chłodne dni nie wszystkie zwierzaki mają ciepłe miejsca do spania. Cieszymy się, że nasi klienci i pracownicy zaangażowali się we wsparcie schroniska, które zapewnia im czasowe, bezpieczne miejsce zamieszkania - mówi Przemysław Juskowiak, specjalista ds. marketingu w Ikea Poznań.

Schronisko dla zwierząt przy ulicy Bukowskiej 266 w Poznaniu istnieje już od 50 lat. Jest to pierwsze, zbudowane od podstaw, schronisko dla zwierząt w Polsce. W schronisku przebywa łącznie ponad 300 psów, kotów oraz królików.

- Zima to trudny czas dla bezdomnych zwierząt. W schronisku potrzebne jest niemal wszystko – koce, pledy, którymi ocieplić możemy budy naszych podopiecznych, karma czy leki. Niemal codziennie trafiają do nas nowi podopieczni – zwierzęta zagubione, błąkające się, po wypadkach. Dziękujemy klientom i pracownikom Ikea w Poznaniu za wsparcie – mówi Małgorzata Lamperska ze Schroniska dla zwierząt w Poznaniu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY