REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Iluminacje świąteczne w Starym Browarze - nie tak prędko

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 24 lis 2015 12:21
Iluminacje świąteczne w Starym Browarze - nie tak prędko
Stary Browar, fot. J. Wittchen

W tym roku świąteczne dekoracje zawitają do Starego Browaru nieco później niż zwykle. To na wyraźnie życzenie poznaniaków. Głosy, że Święta w szeroko pojętym retailu pojawiają się zbyt wcześnie, słychać już od dawna...

REKLAMA

- Posłuchaliśmy klientów i ozdoby wprowadzające w świąteczny nastrój pojawią się u nas bliżej Świąt Bożego Narodzenia niż w poprzednich latach - mówi Joanna Tupalska, Creative Marketing Manager w Starym Browarze.

Świąteczne dekoracje z podobnego tworzywa, z jakiego powstają słynne wielkanocne zające Starego Browaru, zaprojektował ceniony artysta Javier González Burgos. Będą miały od 1,2 do 4 metrów wysokości. To pierwsza tak duża ekspozycja prac Argentyńczyka w Europie. Do tej pory można było je oglądać m.in. w Hongkongu i Pekinie. - Jeśli postaci się spodobają, podobnie jak zające, będą powracać w kolejnych latach, oczywiście w nowych, zaskakujących odsłonach – dodaje Joanna Tupalska.

W Starym Browarze będą odbywały się także warsztaty dla dzieci, które będą mogły wykonać własnoręcznie kreatywne ozdoby i prezenty, nadając drugie życie przedmiotom codziennego użytku. Poprowadzi je poznańska animatorka i artystka Kura Domowa. Terminy warsztatów: 12-13 oraz 19-20 grudnia, godz. 12:00 i 13:30, Pasaż 0, wstęp wolny, zapisy w Punktach Informacyjnych, od 6 lat.

Tradycyjnie w Starym Browarze pojawi się także Gwiazdor z workiem prezentów przygotowanych przez mieszczące się tu sklepy i restauracje. Wartość niektórych podarunków to nawet kilkaset złotych. Gwiazdora będzie można spotkać w przedświąteczne weekendy (12-13 i 19-20 grudnia, godz. 12:00 - 18:00).

Świąteczną ofertę Starego Browaru wzbogacą też pop-up shopy:

- dekoracje świąteczne – szeroki wybór bombek, choinek, wieńców, świec itp. (Pasaż 0)
-  Clochee – nowa marka kosmetyków organicznych, również w zestawach prezentowych (Pasaż 0)
- Słodkie Czary Mary – ręcznie wykonane lizaki i cukierki w najróżniejszych świątecznych formach, m.in. gwiazdorki, choinki i bałwanki (Pasaż 0)
- Jelly Shop - zegarki, torebki i gadżety z kolorowego silikonu (Pasaż +2)
- Pakowanie prezentów (Atrium -1)
- Five O’Clock - dodatkowe stoisko sklepu z herbacianymi zestawami prezentowymi i pakowaniem prezentów kupionych w sklepie (Atrium -1)
- Świąteczne pierniki w każdej możliwej postaci: do jedzenia, ozdoby choinkowe, domki, dekoracje, itp., (Atrium -1)
- Cukiernia Karpicko ze świątecznymi wypiekami (Dziedziniec Sztuki)

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY