REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Innowacyjny koncept Ray-Ban Remix Bar

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 30 lis 2015 12:41
Innowacyjny koncept Ray-Ban Remix Bar
Innowacyjny koncept Ray-Ban Remix Bar
Innowacyjny koncept Ray-Ban Remix Bar
Innowacyjny koncept Ray-Ban Remix Bar
Innowacyjny koncept Ray-Ban Remix Bar
Innowacyjny koncept Ray-Ban Remix Bar

Marka Ray-Ban® stworzyła unikalny i innowacyjny koncept Ray-Ban® Remix Bar we współpracy z warszawskim klubem Znajomi Znajomych przy ul.Wilczej. Wyzwaniem było połączenie brandu Ray-Bana z typowym dla klubu klimatem.

REKLAMA

Za wystrój Ray-Ban® Remix Bar odpowiada warszawska agencja Awena. Cały koncept, łącznie z designem, był akceptowany przez globalny Team Ray-Bana.

W klubie Znajomi Znajomych pojawiła się scena Ray-Ban, która co miesiąc będzie gościła unikalnych muzyków i młode talenty, bar ze znanymi postaciami w okularach Ray-Ban, a także specjalna strefa Remix corner, gdzie ludzie mają możliwość zaprojektowania własnych, podkreślających osobowość okularów.

To jedyny w swoim rodzaju koncept, gdzie marka Ray-Ban przybliża się do swoich konsumentów; Ray-Ban remix bar to globalny pilot na skalę światową. Jeśli osiągnie sukces w Polsce koncept ten będzie także wykorzystany w innych miejscach na świecie.

To koncepcja miejsca kultowego, stylowego, gdzie nikt nie musi obawiać się wyrażenia tego, kim jest naprawdę. Ray-Ban remix bar to miejsce do zawierania nowych znajomości oraz kultywowania tych już istniejących. Bogate kalendarium wydarzeń – warsztaty, koncerty, imprezy klubowe – miejsce pozytywnych wibracji i emocji, które każdego dnia przyciągają miłośników kultury, sztuki, filmu i mody.

W programie klubu przewidziane są między innymi: comiesięczne sesje muzyczne, gdzie każdy może spontanicznie przyjść ze swoim instrumentem i zagrać ze znanymi muzykami. W Ray-Ban remix bar można wypić stworzonego wg własnej koncepcji drinka, wziąć udział w licznych konkursach i aktywnościach marki Ray-Ban®, w których będzie można wygrać kultowe gadżety marki oraz vouchery z atrakcyjnymi zniżkami na stworzenie własnych, niepowtarzalnych okularów Ray-Ban® Remix.

W barze cały czas obowiązuje 20 proc. zniżki na okulary Ray-Ban zakupione w Remix cornerze. Tam każdy może wykazać się kreatywnością i jednocześnie wyrazić siebie poprzez niepowtarzalne okulary Ray-Ban® stworzone według własnej koncepcji.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY