REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Jak Paged mebluje świat? Zobaczysz na 4 Design Days

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 01 lut 2017 15:05
Jak Paged mebluje świat? Zobaczysz na 4 Design Days
fot. Paged

Paged Meble to marka dobrze znana architektom i projektantom wnętrz, którzy jej produktami urządzają wnętrza domowe, ale także kawiarnie, restauracje, hotele i biura. Specjalnie na 4 Design Days w Katowicach - marka pokaże nowości i sprawdzone modele.

REKLAMA

W dniach 16-19 lutego w Katowicach odbędzie się jeden z największych eventów tego typu w Europie. Przez cztery dni trwania 4 Design Days, ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy będą dyskutować o światowych trendach w architekturze i designie.

Nowości i sprawdzone modele

Swoje propozycje zaprezentuje Paged Meble, firma z ponad 100-letnią tradycją tworzenia mebli, także tych powstających z zachowaniem tradycyjnych technik wytwarzania.

Na stoisku firma Paged pokaże hity tegorocznej edycji konkursu Must Have: krzesło Aldo i stół Lorem. Poza nimi zobaczyć będzie można inne stoły i krzesła zaprojektowane przez znanych polskich designerów - Jadwigę Husarską-Sobinę, Tomka Rygalika i Nikodema Szpunara.

Paged Mebluje Świat

Paged Meble to marka dobrze znana architektom i projektantom wnętrz, którzy jej produktami urządzają wnętrza domowe, ale także kawiarnie, restauracje, hotele i biura. Kojarzona jest z doskonale zaprojektowanymi meblami drewnianymi najwyższej jakości. Dzięki szerokiemu portfolio produktów, trzem wyspecjalizowanym fabrykom i zaangażowanemu zespołowi Paged jest w stanie urządzić niemal każde pomieszczenie, w którym funkcjonuje człowiek.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY