REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Jak połączyć modę, design i relaks z dobrą fryzurą? To nowe miejsce zna odpowiedź

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 20 mar 2017 10:20
Jak połączyć modę, design i relaks z dobrą fryzurą? To nowe miejsce  zna odpowiedź
fot. mat. prasowe
Jak połączyć modę, design i relaks z dobrą fryzurą? To nowe miejsce  zna odpowiedź
Jak połączyć modę, design i relaks z dobrą fryzurą? To nowe miejsce  zna odpowiedź
Jak połączyć modę, design i relaks z dobrą fryzurą? To nowe miejsce  zna odpowiedź

Już niedługo w Galerii Katowickiej, z początkiem kwietnia, zostanie otwarty salon Berendowicz & Kublin. Ekskluzywne, zaaranżowane ze smakiem wnętrze prawie 135-metrowego lokalu zostanie podzielone na dwie strefy usług: dla pań i panów. Projekt salonu wykonała Agata Chomiak, właścicielka studia FABRYK-ART z Opola.

REKLAMA

Salon Berendowicz & Kublin otwarty zostanie na poziomie -1 Galerii Katowickiej. To – z jednej strony - kolejny polski salon jednej z najbardziej cenionych w kraju Akademii Fryzjerskiej B & K, założonej przez Beatę Berendowicz i Sławka Kublina, z drugiej – miejsce charakterystyczne i pierwsze takie w historii marki.

- Cieszę się, że to właśnie Galeria Katowicka będzie miejscem, w którym swój nowy salon otworzy jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek fryzjerskich w Polsce. Szczególne znaczenie ma dla nas fakt, że będzie to lokal, otwierający nową kartę w historii salonów Berendowicz & Kublin i generalnie nowy rozdział na rynku usług fryzjerskich. Dajemy kolejny powód, by odwiedzić Galerię Katowicką i zostać tutaj na dłużej – mówi Ilona Szafer, Asset Manager, odpowiedzialna za Galerię Katowicką z ramienia brytyjskiego funduszu Meyer Bergman.

Ogromna przestrzeń lokalu będzie podzielona na dwie strefy usług. Pierwszą z nich zajmie część stylizacji i pielęgnacji włosów dla pań (z kącikiem manicure) drugą – miejsce wydzielone specjalnie dla panów - strefa Barber, męska oaza spokoju i relaksu. Całe wnętrze zostało przygotowane tak, by nowoczesny design przeplatał się z elementami klasyki, odwołując się do stylu retro.

- Chcemy zadbać o potrzeby naszych klientów, indywidualnie. Chcemy, by czuli się naszymi gośćmi. Zaserwować im najlepszą jakoś fryzjerskich usług, dzięki specjalnie przeszkolonej grupie naszych stylistów, kolorystów, edukatorów, ale także zaproponować im świeżo zmieloną kawę lub degustacyjny poczęstunek piwem kraftowym. Wszytko to w nowoczesnym, ekskluzywnym wnętrzu, zaprojektowanym z najwyższą starannością – mówi Marta Piotrowska, która wraz z marką Berendowicz & Kublin tworzy to miejsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY