REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Jak udomowić biuro?

  • Autor: propertynews.pl
  • 28 gru 2016 14:37
Jak udomowić biuro?
Wojciech Krupa, Head of Workplace Strategy, Grupa Nowy Styl fot. PTWP

Biuro wciąż się zmienia. Dziś młodzi ludzi potrzebują od miejsca pracy komplementarnego miejsca do życia, a pojęcie „work life balance” zamienia się na „work balance” - mówi Wojciech Krupa, Head of Workplace Strategy, Grupa Nowy Styl.

REKLAMA

- Dziś wszystko robimy w pracy. Nie ma już wyraźnej granicy między tym, co dzieje się w biurze, a w przestrzeni domowej. Dlatego coraz więcej firm na świecie decyduje się na zaoferowanie swoim pracownikom takich miejsc jak pralnia, przestrzenie do spędzania czasu wolnego, a nawet wprowadza się możliwość przychodzenia ze zwierzętami. W ten sposób „udomowiamy biuro” – opowiada Wojciech Krupa. - Najbliższe 5-10 lat w biurach to kompleksowe spojrzenie na pracownika i troska o jego samopoczucie - podsumowuje.

To wszystko jest odpowiedzią na potrzeby millenialsów. Co jednak z kolejnym pokoleniem - Z, które wkrótce wkroczy na rynek pracy. - Będzie to bardzo wymagające pokolenie, zamknięte, przywiązane do telefonów. Wszyscy zastanawiają się, czego będzie potrzebować. Dziś pracujemy dla pieniędzy, dla tego pokolenia pieniądze będą tylko środkiem, by żyć w odpowiedni sposób. Wielkim wyzwaniem będzie znalezienie odpowiedzi na ich potrzeby – podsumowuje.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY