REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Jak umiejętnie połączyć design i nowoczesne technologie?

  • Autor: BiznesMeblowy.pl
  • 25 kwi 2016 10:54
Jak umiejętnie połączyć design i nowoczesne technologie?
Samsung Premium Service Plaza, fot. materiały prasowe

Dobrze urządzone i umeblowane wnętrze komercyjne to wyzwanie dla projektanta, zwłaszcza jeśli jego zadaniem jest umiejętne połączenie designu i nowoczesnych technologii. Zobaczmy, jak udało się to projektantom Samsung Premium Plaza – obiektu usytuowanego przy Placu Europejskim w Warszawie.

REKLAMA

Projektanci z firmy AdRepublic opracowali kompleksową wizję przestrzeni, która pełni rolę serwisu, sklepu, showroomu, strefy relaksu i rozrywki. We wnętrzu króluje biało-niebieska kolorystyka i nowoczesny design. Nie ma tam elementów przypadkowych – każde nacięcie i każda śrubka są przemyślane i mają swoje zastosowanie.

Dominujące we wnętrzu białe elementy (ekspozycje, lady, stoły i kręgi, otaczające fotele) zostały wykonane metodą termoformowania z kerrocku. Materiał ten zapewnia odporność na zabrudzenia i zarysowania oraz jest przyjemny w dotyku. Największe wrażenie robi futurystyczna kula, w której można wygodnie usiąść w fotelu z BMW 5, wziąć do ręki pad i zatopić się w grze. Jej konstrukcja również powstała w procesie termoformowania, a do produkcji trzeba było przygotować aż 60 specjalnych form. Niepowtarzalny design mebla uzupełnia dyskretnie pulsujące niebieskie światło.

Przeczytaj więcej: Jak zaaranżować wnętrze komercyjne?

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY