REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Jak wygląda współpraca architektów z deweloperami?

  • Autor: housemarket.pl
  • 21 wrz 2017 11:35
Jak wygląda współpraca architektów z deweloperami?
Monika i Adam Bronikowscy, właściciele pracowni HOLA Design

Jak wygląda współpraca z deweloperami i realizacje projektów pod klucz? O tym opowiadają Monika i Adam Bronikowscy, właściciele pracowni HOLA Design.

REKLAMA

- W naszym portfolio mamy szereg realizacji pod klucz. Wielokrotnie współpracowaliśmy też z deweloperami, projektując np. apartamenty pokazowe. Zazwyczaj podstawowym założeniem dla kreacji tych wnętrz jest to, aby podobały się odbiorcom o różnych gustach, były na tyle uniwersalne, by dobrze wspierać sprzedaż danej inwestycji. To też stanowi w przypadku takich projektów największe wyzwanie: jak pogodzić preferencje bardzo różnych klientów firm deweloperskich. Dodatkowo, jak przy tym odpowiedzieć na potrzeby i wyobrażenia osób będących decydentami po stronie samego dewelopera - zauważają architekci.

Jak wspominają  Monika i Adam Bronikowscy, w procesie realizacji wnętrz prywatnych grupa osób finalnie decydujących o kształcie wnętrza jest mała. - Gdy tworzymy apartament pokazowy, jest ona bardziej szeroka i często zróżnicowana co do poglądów i upodobań – potrzeba sporo wyczucia i zawodowego doświadczenia, aby dobrze taki temat poprowadzić. Efektem finalnym powinien być przecież projekt maksymalnie funkcjonalny i stylistycznie ciekawy, a nie wyłącznie kompromisowy - podkreślają.

Przeczytaj więcej: Projektowanie to dialog

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY