REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Jaka przyszłość czeka polskie meble? Będziemy dyskutować na 4 Design Days

  • Autor: 4 Design Days / Biznesmeblowy.pl
  • 12 sty 2017 10:42
Jaka przyszłość czeka polskie meble? Będziemy dyskutować na 4 Design Days
fot. Grupa Nowy Styl

Meble produkowane w Polsce z powodzeniem sprzedają się za granicą, ale czy dobra passa będzie trwała bez końca? Czy polskim producentom uda się stworzyć rozpoznawalne marki i tym samym nową jakość eksportu? Zapraszamy do dyskusji podczas Forum Branży Meblowej 16 lutego 2017 w Katowicach!

REKLAMA

"Sukces mierzony w kilogramach to nie koniec drogi" - to temat panelu dyskusyjnego, który otworzy Forum Branży Meblowej w dniu 16 lutego 2017. Będziemy w nim dyskutować między innymi o przyszłości eksportu polskich mebli, który wkrótce może znaleźć się na przysłowiowym "zakręcie". Europa, Bliski Wschód, a może Chiny? Gdzie klienci chcą polskich mebli i gdzie szukać zysków w czasach niepewności? Jak budować polską markę na rynkach zagranicznych? Na te tematy podczas Forum będą wypowiadać się eksperci z branży meblarskiej.

Forum Branży Meblowej będzie towarzyszyć drugiej już edycji „4 Design Days” w Katowicach. Jest to największe w roku wydarzenie skupiające branże związane blisko z designem, projektowaniem, aranżacją wnętrz, nieruchomościami. To tutaj spotkają się wszyscy zainteresowani zarówno obiektami użyteczności publicznej, jak i mieszkaniami Polaków.

Dowiedz się więcej o Forum Branży Meblowej.

Dowiedz się więcej o 4 Design Days.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY