REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Jedyny taki showroom w Polsce

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 13 paź 2016 12:46
Jedyny taki showroom w Polsce
Comitor fot. materiały prasowe
Jedyny taki showroom w Polsce
Jedyny taki showroom w Polsce
Jedyny taki showroom w Polsce

W warszawskiej Domotece odbędzie się uroczyste otwarcie jednego z największych w Europie showroomów, gdzie dostępne będą takie marki jak: Blanco, Best, Novy i Kuppersbusch. Salon należy do firmy Comitor.

REKLAMA

Wnętrze showroomu zaprojektowała Agata Kotowska – absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej, od 20 lat prowadząca własną pracownię architektoniczną.

– Od lat współpracowałam z firmą Comitor, a Blanco była jedną z moich ulubionych marek zlewozmywaków i baterii kuchennych, dlatego bez namysłu przyjęłam propozycję zaprojektowania tego showroomu – tłumaczy Agata Kotowska. – To była bardzo intensywna praca całego zespołu: architektów, inżynierów instalacji, wykonawców budowlanych oraz doskonale zorganizowanej stolarni.

Warszawski showroom firmy Comitor jest największym tego typu obiektem w Polsce i jednym z największych w Europie. Urządzenia z ekspozycji są podłączone do instalacji wodno-kanalizacyjnej, dzięki czemu można je jeszcze przed zakupem uruchamiać i testować ich działanie. Salon wyposażony jest także w bezpłatne wi-fi oraz nowoczesny sprzęt multimedialny wyświetlający prezentacje produktów, co ma ułatwiać klientowi końcowemu podejmowanie decyzji zakupowych.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY