REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

KappAhl otwiera nowy koncept w Polsce. Poznaj Newbie Store

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 13 wrz 2017 15:00
KappAhl otwiera nowy koncept w Polsce. Poznaj Newbie Store
fot. mat. prasowe

Newbie, kolekcja dziecięca ze zrównoważonych materiałów, otworzyła pierwszy w Polsce i kolejny w Europie własny sklep Newbie. Pierwszy polski sklep Newbie pojawi się już w Galerii Północnej w Warszawie.

REKLAMA

- To wspaniałe uczucie móc otworzyć pierwszy w Polsce sklep w całości dedykowany kolekcji Newbie. Kolekcja Newbie dostęna do tej pory tylko w sklepach KappAhl, cieszy się sporym uznaniem naszych klientów - mówi Agnieszka Skrybant Jaworska, Country Manager KappAhl.

Newbie to kolekcja dla niemowląt i młodszych dzieci, a jej ponadczasowy, romantyczny styl i stonowana kolorystyka odniosły sukces. Wszystkie ubranka Newbie są wykonane z materiałów pochodzących ze zrównoważonych źródeł, a cała bawełna jest ekologiczna. Wszystkie wzory kolekcji Newbie są unikalne i zaprojektowane odręcznie przez naszych projektantów specjalnie dla Newbie.

Nowy sklep Newbie zlokalizowany jest na parterze nowo otwieranego centrum handlowego – Galerii Północnej w Warszawie. Pozostałe sklepy Newbie znajdują się w Szwecji, Norwegii i Finlandii, a już wkrótce również w Londynie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY