REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Kawiarnia z przestrzenią co-workingową. To najnowszy trend

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 29 mar 2017 16:34
Kawiarnia z przestrzenią co-workingową. To najnowszy trend
Green Caffe Nero_ONZ fot. mat. prasowe
Kawiarnia z przestrzenią co-workingową. To najnowszy trend
Kawiarnia z przestrzenią co-workingową. To najnowszy trend

Green Caffè Nero wychodzi naprzeciw potrzebom biznesu. Kawiarnia przy Rondzie ONZ w Warszawie zyskała dodatkowe piętro. Oprócz typowej przestrzeni, gdzie goście mogą napić się kawy, są tam jeszcze dwie salki, które można wynajmować na spotkania biznesowe.

REKLAMA

Każda z sal pomieści ok. 20 osób i jest wyposażona w duży stół, a dodatkowo można zamówić do niej rzutnik. Salki są oddzielone od części kawiarnianej szklanymi ścianami i drzwiami.

- Obecnie wielu ludzi decyduje się na wolny zawód i coraz więcej spotkań biznesowych odbywa się poza tradycyjnymi biurami. Rośnie więc zapotrzebowanie na przyjazne miejsca do pracy w przestrzeni publicznej. Takimi miejscami bez wątpienia są kawiarnie. Wielu naszych gości organizuje u nas różne spotkania w większych grupach, ale widzimy, że czasami przydałaby im się wydzielona przestrzeń tylko dla nich. Postanowiliśmy więc stworzyć im możliwość skorzystania z salek konferencyjnych, w których mogą pracować w ciszy i spokoju, mając jednocześnie szybki i łatwy dostęp do pysznej kawy i przekąsek– powiedziała Agata Milewska, Brand Manager Green Caffè Nero.

- Stworzenie nowej przestrzeni co-workingowej przy Rondzie ONZ to nasz kolejny krok w kierunku współpracy z biznesem, którą chcemy rozwijać. W ubiegłym roku otworzyliśmy kawiarnię dla pracowników Deloitte w biurowcu Q22 – dodał Adam Ringer, prezes Green Caffè Nero.

Dodatkowo na tym samym piętrze mieści się Centrum Szkoleniowe Green Caffè Nero, w którym adepci sztuki baristycznej uczą się swojego fachu. W przyszłości planowana jest tu organizacja szkoleń pogłębiających wiedzę o kawie oraz z wykonywania latte art dla klientów.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY