REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Klinika od nowa - tak detale zmieniają wnętrze

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 20 gru 2016 12:00
fot. mat. prasowe

Remont wnętrza nie musi trwać wieczność. W przypadku obiektu komercyjnego wręcz nie może. Jak w trzy dni odnowić wygląd siedziby? Pokazujemy na przykładzie kliniki Dom Med w Pruszkowie.

REKLAMA

O tym, że można odświeżyć znacząco wygląd lokalu w bardzo krótkim czasie świadczy przychodnia lekarska DOM MED w Pruszkowie, przy ul. Kubusia Puchatka 11. Pierwszy etap realizacji projektu miał objąć przestrzenie wspólne – strefę recepcji oraz korytarze. Ważny był czas, aby pacjenci nie odczuli niedogodności związanych z remontem.

Ekipa rozpoczęła prace w czwartek wieczorem, natomiast w poniedziałek od rana przyjmowani byli pacjenci. Oczywiście każda realizacja jest poprzedzona opracowaniem koncepcji i projektu a następnie gruntownymi przygotowaniami. Odpowiednie zaplanowanie tego procesu pozwala znacznie skrócić czas pracy ekipy remontowej w samym obiekcie. 

Klinika w nowej odsłonie  to przede wszystkim miejsce przyjazne dla pacjentów. Wyraźne oznakowanie gabinetów, czytelna tablica z wymiennymi informacjami, odpowiednie oświetlenie i kącik dla dzieci – to elementy wdrożone przez firmę Advertis. O nich warto pamiętać przeprowadzając modernizację tego typu obiektów.

Nowoczesny wygląd został uzyskany dzięki intensywnym kolorom mebli oraz podświetlanej recepcji, w odcieniu soczystej zieleni. Na ścianach zostały natomiast umieszczone grafiki z motywami roślinnymi, które ocieplają wnętrze. Istotną zmianą jest również wdrożenie nowego systemu informacji wizualnej na zewnątrz budynku – podświetlany logotyp, doskonale widoczny po zmroku oraz oznaczenia witryn, spójne dla trzech oddziałów, które pełnią jednocześnie rolę wysłonięcia szyb.

Efekt nowoczesnej, świeżej, pełnej koloru przestrzeni został uzyskany przede wszystkim dzięki detalom, które odmieniły wnętrze kliniki. Kolejny etap prac obejmie gabinety, natomiast zakończenie realizacji zaplanowane jest na koniec grudnia 2016 roku. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY