Klubokawiarnia Pardon, To Tu w nowej lokalizacjiPropertyDesign.pl - 17-06-2019 12:51


Pardon, To Tu, warszawska klubokawiarnia wybrała na swoją nową lokalizację budynek biurowy International Business Center należący do funduszu Deka Immobilien.

Nowe miejsce, w którym od czerwca znajduje się Pardon, To Tu wyróżnia się nieszablonowym wystrojem, nawiązującym do wyglądu pierwszej lokalizacji przy placu Grzybowskim. Główną część lokalu stanowi scena, którą zdobi czerwona ściana z nazwiskami znanych artystów. Niepowtarzalnego klimatu dopełniają okazałe regały z książkami oraz wysoki sufit, który pozwolił na stworzenie funkcjonalnej antresoli. Pardon, To Tu prezentuje się najlepiej, kiedy wypełniony jest ludźmi w trakcie koncertów oraz innych wydarzeń kulturalnych, których właściciele klubokawiarni zorganizowali już ponad 600.

- To było duże wyzwanie znaleźć nowy dom dla Pardon, To Tu oraz przystosować go we wszystkich aspektach do prowadzenia szeroko pojętej działalności klubowo-kulturalnej” – zauważa Daniel Radtke, właściciel Pardon, To Tu. „Mamy poczucie, że profesjonalizm oraz zrozumienie ze strony firmy Savills przyczyniły się do osiągnięcia tego celu - dodaje Magdalena Dudek, manager Pardon, To Tu.

Klubokawiarnia Pardon To, Tu zajęła w budynku IBC ok. 275 m kw., na które składa się powierzchnia na parterze oraz antresola. Dodatkowo najemca posiada ponad 100-metrowy ogródek.

- Lokalizacja budynku IBC czyni go nie tylko świetnym miejscem dla biznesu, ale również dla kultury i rozrywki. Bezpośrednie sąsiedztwo stacji metra Politechnika, bliskość terenów zielonych Pola Mokotowskiego oraz pełnych życia placów Konstytucji i Zbawiciela doceniają zarówno firmy mające tu swoje biura, jak i od niedawna goście Pardon To, Tu. Jest nam niezmiernie miło, że budynek IBC przyczynił się do powrotu na stałe na kulturalną mapę Warszawy tego kultowego miejsca – mówi Klaudia Figat z działu powierzchni biurowych, reprezentacja wynajmującego, Savills.