REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Kolejne zmiany w Arkadach Wrocławskich

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 03 kwi 2017 11:30
Kolejne zmiany w Arkadach Wrocławskich
fot. mat. prasowe

W związku z 10. urodzinami Arkady Wrocławskie szykują dla swoich klientów kolejne nowości i niespodzianki. Po zmianie logo i wprowadzeniu nowego sloganu reklamowego przyszedł czas na modernizację wnętrz. Za koncepcję przebudowy wnętrza Arkad Wrocławskich i projekt wykonawczy odpowiedzialna jest ARS Retail Group.

REKLAMA

Jubileusz Arkad Wrocławskich to doskonały czas nie tylko na wprowadzenie nowego logo i sloganu reklamowego, ale także na refreshing wnętrz. Zaplanowane prace remontowe są odpowiedzią na oczekiwania klientów i aktualne trendy rynkowe. Wszystko, by stworzyć w Centrum spójny, nowoczesny, a przy tym przyjazny klimat.

Pierwsze prace remontowe rozpoczęły się od toalet na poziomie 1. W najbliższym czasie pomieszczenia te zyskają nowoczesny wygląd, większy komfort i wygodę użytkowania. Kolejno będą remontowane toalety na poziomie -1 i 0. Następnie strefa gastronomiczna, przedsionki windowe i pasaż. - Wierzymy, że zaplanowane zmiany wnętrz naszego Centrum zostaną pozytywnie odebrane przez naszych najemców, a przede wszystkim przypadną do gustu klientom. Dołożymy wszelkich starań, aby prowadzone remonty w jak najmniejszy sposób wpływały na codzienne funkcjonowanie Arkad Wrocławskich  – mówi Krzysztof Szargawiński, dyrektor zarządzający, LC Corp SA.

-  W Arkadach Wrocławskich wprowadzonych zostanie wiele zmian, które subtelnie zmienią atmosferę i uprzyjemnią pobyt klienta. Pojawi się min. nowa, czytelniejsza nawigacja, nowoczesne oświetlenie i więcej zieleni. W nowym projekcie jest też sporo nawiązań tematycznych i kolorystycznych do motywu akwarium, które uczyniliśmy motywem przewodnim tego projektu - mówi Dominika Ladowska, Lead Design Architect z ARS Retail Group.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY